کد خبر:13731
پ

محمود فکری به خواسته ش رسید و یک جلسه محروم شد

سرمربی استقلال در آخرین نطق خود بعد از پایان بازی با ماشین سازی مدعی شده بود کمیته انضباطی با خاطیان بازی جنجالی استقلال و فولاد برخورد کند و در اولین اقدام، ترکش محرومیت های آن بازی به فکری خورد و او با محرومیت یک جلسه ای و به پرداخت 10 میلیون تومان محکوم شد.   […]

سرمربی استقلال در آخرین نطق خود بعد از پایان بازی با ماشین سازی مدعی شده بود کمیته انضباطی با خاطیان بازی جنجالی استقلال و فولاد برخورد کند و در اولین اقدام، ترکش محرومیت های آن بازی به فکری خورد و او با محرومیت یک جلسه ای و به پرداخت 10 میلیون تومان محکوم شد.

 

محرومیت یک جلسه ای برای محمود فکری و توبیخ کتبی گل محمدی

سرمربی استقلال با محرومیت یک جلسه‌ای از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مواجه شد.

کمیته انضباطی فدراسیون پس از برگزاری جلسه‌ی رسیدگی به اتفاقات بازی تیم‌های فولاد خوزستان و استقلال تهران که در هفته دوم لیگ برتر در اهواز صورت گرفت، برگزار شد که اعضای این کمیته رای به محرومیت یک جلسه‌ای سرمربی آبی‌ها دادند.

محمود فکری بخاطر ویدئویی که از او پس از دیدار برابر فولاد منتشر شده بود، به کمیته انضباطی فدراسیون دعوت شد و پس از بررسی‌های لازم، اعضای این کمیته سرمربی استقلال ر ا یک جلسه از همراهی تیمش محروم کردند.

استقلال روز سه‌شنبه هفته جاری در چهارمین مسابقه فصل باید به مصاف پیکان برود که با توجه به محرومیت محمود فکری، این مربی را در کنار خط نخواهد داشت.

تذکر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به گل محمدی

یحیی گل محمدی در دیدار پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در هفته سوم لیگ برتر به دلیل اعتراض به تصمیم محمدرضا اکبریان و شوت زدن به توپ اخراج شد و بازی با نفت مسجد سلیمان را از روی سکوها تماشا کرد.

اعضای کمیته انضباطی هم با بررسی این حرکت سرمربی پرسپولیس به وی به دلیل رفتار غیر ورزشی و اعتراض به داور تذکر کتبی دادند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید