کد خبر:37484
پ

محمد مومنی فایل صوتی منتسب به خودش را تکذیب کرد | مجیدی ممنو ع الکار نیست

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ماجرای جدایی فرهاد مجیدی از استقلال با وجود گذشت چندین روز از این ماجرا هنوز مورد بحث است و هر روز ماجرای جدیدی در این خصوص در رسانه‌ها یا فضای مجازی مطرح می‌شود و واکنش‌های مختلفی به همراه دارد. . در این راستا امروز صحبت‌هایی به نقل از محمد مومنی، […]

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ماجرای جدایی فرهاد مجیدی از استقلال با وجود گذشت چندین روز از این ماجرا هنوز مورد بحث است و هر روز ماجرای جدیدی در این خصوص در رسانه‌ها یا فضای مجازی مطرح می‌شود و واکنش‌های مختلفی به همراه دارد.
.
در این راستا امروز صحبت‌هایی به نقل از محمد مومنی، عضو هیات مدیره استقلال در فضای مجازی دست به دست چرخید مبنی بر اینکه وی دلیل جدایی مجیدی از استقلال را ممنوع الفعالیت بودن وی عنوان کرده است و حالا مومنی متنی در اختیار خبرگزاری ایلنا قرار دادن و نسبت به این ماجرا واکنش نشان داده است.
.
مومنی در این خصوص متن زیر را منتشر کرده است:
.
با عرض سلام
.
محمد مومنى هستم عضو هیات مدیره باشگاه استقلال ؛
.
نظر به انتشار فایلی از شخصى مجهول الهویه که از طرف بنده که به کذب دلایل جدایی سرمربی سابق استقلال غیرفوتبالى و سیاسی عنوان شده و اینطور گفته شده که حتى جناب آجورلو، مدیرعامل باشگاه هم در جریان موضوع قرار داشته، ضمن اینکه پیگیرى حقوقى این بی اخلاقى و دروغ پراکنى را برای خود محفوظ میدانم، به اطلاع همه فوتبال دوستان می‌رسانم تمامى موارد فوق کذب بوده و آقاى مجیدى نه در گذشته و نه در حال منعى براى کار در فوتبال ایران ندارند و با اصرار خودشان در حالیکه ٢ سال دیگر با باشگاه استقلال قرارداد داشتند از تیم جدا شده و یقینا باشگاه هم وقتى دید شرایط مالی بهترى براى وی وجود دارد و انگیزه کافى براى ادامه همکارى کاهش یافته، این گذشت را براى او انجام داده است و دیگر موارد‌ مطرح شده در این خصوص کذب و در جهت انحراف افکار عمومى از حقیقت است.
.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید