کد خبر:38353
پ

محمد محمدی: اردوی ترکیه پرسپولیس لغو شد

محمد محمدی معاون مدیرعامل پرسپولیس در خصوص برپایی یا عدم برپایی اردوی ترکیه پرسپولیس و جذب مهاجم خارجی صحبتهایی را انجام داد که در ادامه می خوانید. محمد محمدی: اردوی ترکیه پرسپولیس لغو شد 🔺نگرانی هواداران را درباره نقل و انتقالات درک می‌کنم اما شک نداشته باشند که باشگاه یک روز هم بیکار نبوده و […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

محمد محمدی معاون مدیرعامل پرسپولیس در خصوص برپایی یا عدم برپایی اردوی ترکیه پرسپولیس و جذب مهاجم خارجی صحبتهایی را انجام داد که در ادامه می خوانید.

محمد محمدی: اردوی ترکیه پرسپولیس لغو شد

🔺نگرانی هواداران را درباره نقل و انتقالات درک می‌کنم اما شک نداشته باشند که باشگاه یک روز هم بیکار نبوده و در این مدت با گزینه‌های معرفی شده از سوی کادر فنی صحبت و مذاکره شده و ان‌شاءالله بزودی یک مهاجم خارجی جذب می‌شود.

🔺در مورد جذب مهاجم خارجی، با یک گزینه به توافق رسیده‌ایم و به امید خدا بعد از انجام کارهای اداری و روال انتقال به تهران می‌آید و بعد از عقد قرارداد رسمی به تیم اضافه می‌شود.

🔺همچنین ۷-۶ گزینه دیگر در این پست از سوی کادر فنی به ما معرفی شد که دو نفر از آنها که قرارداد داشتند، هم خودشان و هم باشگاه‌شان مبالغ میلیون دلاری از پرسپولیس می‌خواستند که در توان ما نبود. مثلاً یک بازیکن اهل آمریکای جنوبی خودش یک میلیون دلار و باشگاهش سه میلیون دلار برای رضایت‌نامه میخواستند.

🔺در مورد دستیار، پیش از این دو گزینه خارجی به باشگاه معرفی شدند. یک نفر از آنها با باشگاه به توافق نرسید و دیگری هم خود کادر فنی از آوردن او صرف‌نظر کرد. در حال حاضر یک مربی خارجی برای این پست به باشگاه معرفی شده که در حال مذاکره با او هستیم.

🔺در بحث اردوی خارجی باید بگویم که کمپ با کیفیتی در شهر کایسری هماهنگ کرده‌ بودیم اما با توجه به نداشتن پرواز مستقیم به این شهر به مشکل خوردیم. از آنجایی که برنامه‌های تدارکاتی تیم تا قبل از شروع فصل مشخص شده و با رفتن دیرهنگام به ترکیه زمان را از دست می‌دهیم، به احتمال فراوان اردوی ترکیه لغو خواهد شد.

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید