کد خبر:14549
پ

محرومیت دو جلسه ای در انتظار رشید مظاهری دروازه بان استقلال

استقلال روز گذشته به مصاف صنعت نفت آبادان رفت و این دیدار با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید. رشید مظاهری در این دیدار مثل دو بازی گذشته درون دروازه استقلال ایستاد. رشید در بازی مقابل ماشین سازی و پیکان برای آبی ها کلین شیت کرد اما در بازی مقابل صنعت نفت یک گل دریافت کرد. […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

استقلال روز گذشته به مصاف صنعت نفت آبادان رفت و این دیدار با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید. رشید مظاهری در این دیدار مثل دو بازی گذشته درون دروازه استقلال ایستاد. رشید در بازی مقابل ماشین سازی و پیکان برای آبی ها کلین شیت کرد اما در بازی مقابل صنعت نفت یک گل دریافت کرد. سومین حضور رشید در دروازه استقلال با حواشی ای همراه بود. محمود فکری پس از بازی در کنفرانس خبری خود گفته بود که قبل از بازی یکی از بازیکنانمان را محروم کردند و پس از بازی استقلال – صنعت نفت مشخص شد منظور فکری از بازیکن محروم رشید مظاهری است.
محرومیت دو جلسه ای در انتظار رشید مظاهری دروازه بان استقلال

داستان رشید مظاهری شایعه نبوده، کمیته اخلاق هفته گذشته پرونده رشید مظاهری که مربوط به دوران حضورش در تبریز بود را بررسی کرد و حکم به محرومیت ۲ جلسه ای رشید مظاهری داد. گفته می شود این حکم به خاطر یکی از استوری های رشید است و این رای به خاطر همان استوری صادر شده است.

حکم محرومیت رشید ۱۵ آذر به باشگاه استقلال رسیده بود (بازی استقلال و صنعت نفت ۱۷ آذر برگزار شد) و از آن جایی که در حکم آمده تا ۷ روز این حکم قابل تجدید نظر خواهی است بلافاصله وکیل رشید و باشگاه استقلال روی حکم اعتراض زدند. چون استقلالی ها روی این حکم اعتراض زدند توانستند روز ۱۶ آذر برای رشید مجوز بازی بگیرند.

روز ۱۹ آذر رشید به همراه وکیلش به کمیته اخلاق می رود و در جلسه این کمیته شرکت کنند.

اگر توضیحات وکیل مظاهری برای کمیته اخلاق قانع کننده باشد، این محرومیت منتفی می شود و اگر هم دلایل قانع کننده نباشد حکم اجرا می شود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید