کد خبر:18435
پ

محرومیت در انتظار گل محمدی یا قلعه نویی | فدراسیون فوتبال جدی شد!

فدراسیون فوتبال به مربیان، بازیکنان و مدیران فوتبال در خصوص  به اظهارات خلاف واقعشان هشدار داد.   محرومیت در انتظار گل محمدی یا قلعه نویی | فدراسیون فوتبال جدی شد! پس از صحبتهای شب گذشته امیر قلعه نویی و یحیی گل محمدی بسیاری بر این باورند که یکی از این دو مربی احتمالاً مورد عنایت […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

فدراسیون فوتبال به مربیان، بازیکنان و مدیران فوتبال در خصوص  به اظهارات خلاف واقعشان هشدار داد.

 

محرومیت در انتظار گل محمدی یا قلعه نویی | فدراسیون فوتبال جدی شد!

پس از صحبتهای شب گذشته امیر قلعه نویی و یحیی گل محمدی بسیاری بر این باورند که یکی از این دو مربی احتمالاً مورد عنایت کمیته انضباطی قرار خواهد گرفت و با محرومیت چند جلسه ای مواجه می شود.

با عنایت به کدهای اخلاقی، مقررات انضباطی و مقررات اخلاقی کلیه اهالی فوتبال می بایست در ایراد اظهارات و انجام مصاحبه های خود مراقبت کنند تا امر خلاف واقع را به هیچ فرد حقیقی یا حقوقی نسبت ندهند، در غیر این صورت اظهارات آنها به تناسب مورد می تنواند از مصادیق توهین، افترا یا نشر اکاذیب باشد.

▪️بر این اساس،درباره موارد مطروحه در یکی از برنامه های تلویزیونی از آنجا که برخی اظهارات مطرح شده مصادیق نشر اکاذیب بوده موضوع جهت بررسی، تعقیب و رسیدگی به ارکان قضایی فدراسیون ارجاع شد. مضافا با اشخاص متخلف وفق کدهای اخلاقی و انضباطی تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید