کد خبر:15434
پ

متلک سنگین امیرحسین صادقی به مدافع پرسپولیس: آقای عقده ای! ۱ دقیقه قهرمانی انقدر شیر شیر ندارد!

امیرحسین صادقی مدافع سابق استقلال در واکنش به پست اینستاگرامی محمدحسین کنعانی زادگان صحبتهای تندی را نثار او کرد.   متلک سنگین امیرحسین صادقی به مدافع پرسپولیس: آقای عقده ای! ۱ دقیقه قهرمانی انقدر شیر شیر ندارد! 🔹آن زمان که استقلال هر سال در آسیا بود خبری از این آقایان نبود. زمانی که ما پروازهای […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

امیرحسین صادقی مدافع سابق استقلال در واکنش به پست اینستاگرامی محمدحسین کنعانی زادگان صحبتهای تندی را نثار او کرد.

 

متلک سنگین امیرحسین صادقی به مدافع پرسپولیس: آقای عقده ای! ۱ دقیقه قهرمانی انقدر شیر شیر ندارد!

متلک سنگین امیرحسین صادقی به مدافع پرسپولیس: آقای عقده ای! 1 دقیقه قهرمانی انقدر شیر شیر ندارد!

🔹آن زمان که استقلال هر سال در آسیا بود خبری از این آقایان نبود. زمانی که ما پروازهای مان از فرودگاه امام خمینی بود و سایر تیم ها تا فرودگاه مهر آباد از تهران خارج می شدند کجا بودند؟ چرا آن زمان از مسئولان وزارتی و غیره خبری نبود ولی الان در این چند ساله این با این همه فرق گذاشتن بین دو تیم تهرانی هر کاری از دستتان برمی آید برای رساندن یک تیم به آنجایی که برای ما خاطره است هر کاری می کنید!

🔹چطور وزیر با یحیی گل محمدی لایو اینستاگرام می رود ایرادی ندارد؟ اصلا چون یک تیم هوادار دارد مهم نیست! مگر دیگر تیم ها طرفدار ندارند و بی کس و کار هستند؟ اینقدر یک تیم را لوس نکنید! لوسش کردید که نمی تواند یک فینال را رد کند و قهرمان شود!

🔹آقای کنعانی زادگان، شما عقده های شهرنشینی ات را با ورود به تیم استقلال باز کردی و تهران را دیدی! چه زود یادت رفت و حالا برای همین تیم کری می خوانی! یک دقیقه قهرمانی که این همه “شیر شیر” کردن ندارد.

دیدگاه کاربران 26 دیدگاه
  • ادم بر خلاف خیلی وطن فروشان 1 دی 1399 / 11:37 بعد از ظهر

    اخر بی ناموس تازه به دوران رسیده تو توله با اون استقلال کیسه کش چه غلطی تونستید بکنید چه تو لیگ ایران چه اسیا اخه دیوث ماییم که همراه اینکه شما مادر جنده ها سنگ جلو پای ما می‌زارید چهار ساله قهرمان ایرانیم دهنتو چند صد سال پیش با سه بازی ‌و با خریدن داور و تیم حریف تونستید قهرمان جام باشگاه های بشید که الان به عنوان تورنومنت معتبر شناخته نمیشه . خیلی اسکلید چرا خودتونو به نفهمی میزنید شما هیچ پخی نیستید تاره با پولم که معلوم نیست چه گوهی می‌خورید و از کجا میاریدش تو لیگ برترید وگرنه الان دسته مودم نبودید !!!!!

    • ابی 4 دی 1399 / 12:22 بعد از ظهر

      فقط میتونم بگم خدا شفات بده لنگی حقیر احمق

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید