کد خبر:3267
پ

لیست خرید پرسپولیس فصل ۹۹/۱۴۰۰

با نظر یحیی گل محمدی، اراده باشگاه پرسپولیس برای حفظ ۹۰ درصد از شاکله اصلی تیم برای فصل بیستم ۹۹/۱۴۰۰ است اما با توجه به جدایی بیرانوند و نادری و استوکس و جدایی احتمالی علی علیپور و مهدی ترابی و بشار رسن به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس، فصل نقل و انتقالات داغی را در […]

با نظر یحیی گل محمدی، اراده باشگاه پرسپولیس برای حفظ ۹۰ درصد از شاکله اصلی تیم برای فصل بیستم ۹۹/۱۴۰۰ است اما با توجه به جدایی بیرانوند و نادری و استوکس و جدایی احتمالی علی علیپور و مهدی ترابی و بشار رسن به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس، فصل نقل و انتقالات داغی را در تابستان ۹۹ خواهد داشت؛ در ادامه به لیست خرید پرسپولیس فصل ۹۹/۱۴۰۰ (احتمالی) نگاهی انداخته ایم.

 

پخش زنده فوتبال

 

لیست خرید استقلال نقل و انتقالات ۹۹/۱۴۰۰

 

جدول لیگ برتر ۹۹

 

لیست خرید پرسپولیس فصل ۹۹/۱۴۰۰

 

لیست خرید پرسپولیس فصل 99/1400

دروازه | بازگشت علیرضا حقیقی به پرسپولیس؟

با جدایی بیرانوند بوژیدار رادوشویچ دروازه بان شماره ۱ پرسپولیس خواهد بود اما نبود یک دروازه بان مطمئن دیگر بر روی نیمکت، برای گل محمدی ترسناک است و به همین منظور، او سفارش جذب یک گلر با تجربه و خوب را به مدیریت تیم در نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس ۹۹ داده است. از گوشه و کنار خبر می رسد، حامد لک و علیرضا حقیقی و گلر شهر خودرو که پیشتر شاگرد یحیی نیز بوده، سه گزینه جانشینی بیرانوند خواهند بود.

تکمیلی … حامد لک به پرسپولیس به توافق رسید

 

خط دفاع | جذب دو ستاره

در خط دفاعی با مصدومیت محمد انصاری و بازگشت محمد نادری به تیم بلژیکی، دست یحیی در جناح چپ خالی تر از همیشه خواهد بود. او در حال حاضر می تواند از گزینه محسن ربیع خواه که سابقه بازی در پست دفاع چپ را در کارنامه دارد استفاده کند اما به نظر می رسد گزینه قطعی پرسپولیس برای این پست، دانیال اسماعیلی فر است که قابلیت بازی در هر دو پست دفاع راست و چپ را دارد.

با مسن تر شدن سید جلال حسینی و مصدومیت انصاری، به نظر می رسد جذب یک مدافع وسط با کیفیت نیز در دستور کار یحیی گل محمدی قرار داشته باشد چرا که در غیر اینصورت می بایست فصل را با دو مدافع مرکزی به نام های شجاع خلیل زاده  و کنعانی زادگان ادامه دهد.

 

خط هافبک | کمترین تغییر

با توجه به تعدد نفرات در بین هافبکهای پرسپولیس، به نظر نمی رسد جدایی ۱ یا حتی دو ستاره این تیم، لطمه ای به هارمونی تیم یحیی در فصل بیستم بزند و احتمال جذب یک ستاره در میانه میدان برای پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستان بسیار کم است.

 

خط حمله | مغانلو یا آل کثیر؟

اما در خط حمله، پرسپولیس احتمالاً دست به خرید چند بازیکن تراز اول خواهد زد. با فسخ قرارداد استوکس و همچنین تمایل علیپور برای جدایی و پیوستن به تیم پرتغالی، تنها گزینه این تیم در خط حمله اوساگونا خواهد بود که عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشته است. با ممنوعیت جذب مهاجم خارجی به نظر می رسد، پرسپولیسی ها به هر شکل ممکن به سراغ جذب شهریار مغانلو یا عیسی آل کثیری خواهند رفت که در نیم فصل موفق به جذب آنها نشدند.

 

در مجموع به نظر می رسد لیست خرید پرسپولیس ۹۹/۱۴۰۰ به اتفاقات احتمالی در ۹ هفته باقیمانده از لیگ ارتباط زیادی داشته باشد چرا که اگر این تیم در نقاط حساس دیگر نیز مصدومین بلند مدت بدهد، احتمال تغییر در لیست خرید پرسپولیس وجود دارد و نفرات بیشتری جذب این تیم خواهند شد. به نظر شما چه بازیکن دیگری می تواند در لیست خرید پرسپولیس برای فصل بعد قرار داشته باشد؟

بتاکاپ
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • ابن فوتبال 31 خرداد 1399 / 4:01 بعد از ظهر
    6 5

    شهریار مغانلو که قطعاً میاد و مطمئنم مهدی ترابی و علیپورم میرن از تیم . شاید رسن بمونه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید