کد خبر:1413
پ

قهرمانی پاری سن ژرمن در فرانسه با وجود نیمه کاره ماندن لیگ 1

یک رسانه معتبر فرانسوی ادعا کرد در پی پایان زودهنگام لیگ فوتبال این کشور، پاری سن ژرمن قهرمان فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ شناخته خواهد شد. PSG به عنوان قهرمانی فصل نیمه تمام لوشامپیونه می رسد؟ نشریه اکیپ در خبری ادعا کرد که پس از اینکه لیگ یک فرانسه(لوشامپیونه) به دلیل شیوع ویروس کرونا زودتر از موعد به […]

یک رسانه معتبر فرانسوی ادعا کرد در پی پایان زودهنگام لیگ فوتبال این کشور، پاری سن ژرمن قهرمان فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ شناخته خواهد شد.

PSG به عنوان قهرمانی فصل نیمه تمام لوشامپیونه می رسد؟

قهرمانی پاری سن ژرمن در فرانسه با وجود نیمه کاره ماندن لیگ 1

نشریه اکیپ در خبری ادعا کرد که پس از اینکه لیگ یک فرانسه(لوشامپیونه) به دلیل شیوع ویروس کرونا زودتر از موعد به پایان رسید و در اصل ناتمام ماند تیم فوتبال پاری سن ژرمن صدرنشین فعلی مسابقات به عنوان قهرمان شناخته خواهد شد.

ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه روز سه شنبه اعلام کرد که فصل ۲۰۱۲۰-۲۰۱۹ به اتمام نخواهد رسید و تا ماه سپتامبر ورزش حرفه‌ای در فرانسه از سر گرفته نخواهد شد. ابلاغ این دستور، این سوال را در پی داشت که با توجه به اینکه بیشتر تیم‌ها از ۳۸ مسابقه ممکن ۲۸ بازی را انجام داده اند، سرنوشت لیگ یک در این فصل چه خواهد بود.

اکنون گزارش اکیپ عنوان می‌کند که پاری سن ژرمن قهرمان اعلام خواهد شد، زیرا این تیم در حال حاضر با یک بازی کمتر، ۱۲ امتیاز جلوتر از مارسی قرار دارد. پیش بینی می‌شود رده بندی فعلی لیگ یک به عنوان رده‌بندی نهایی پذیرفته شود.

لیگ دسته برتر هلند موسوم به اردویسه هم این فصل ناتمام ماند، بدون اینکه قهرمان لیگ تعیین شود. در این کشور آژاکس و آلکمار با امتیاز مشابه صدرنشین بودند. بوندس لیگا و سری آ قصد دارند فصل ۲۰۱۹، ۲۰۲۰ را به پایان برسانند انگلیس هم امیدوار است بازی‌ها را از ۸ ژوئن از سر بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید