کد خبر:32658
پ

فیلم کنسرت جاستین بیبر با پوشش حجاب اسلامی و روسری

جاستین بیبر خواننده پاپ کانادایی در کنسرت اخیرش در یوتای آمریکا، هواداران خود و بسیاری از هوادارانش در سراسر جهان را به شوک فرو برد. او با ظاهری شبیه به یک زن مسلمان با پوشش اسلامی و روسری برای اولین بار روی استیج آمد و هواداران خود را در حیرت فرو برد. در ادامه بخشی […]

جاستین بیبر خواننده پاپ کانادایی در کنسرت اخیرش در یوتای آمریکا، هواداران خود و بسیاری از هوادارانش در سراسر جهان را به شوک فرو برد. او با ظاهری شبیه به یک زن مسلمان با پوشش اسلامی و روسری برای اولین بار روی استیج آمد و هواداران خود را در حیرت فرو برد. در ادامه بخشی از فیلم کنسرت جاستین بیبر با پوشش حجاب اسلامی و روسری را مشاهده می کنید.

 

فیلم کنسرت جاستین بیبر با پوشش حجاب اسلامی و روسری

این حرکت خواننده جنجالی باعث واکنش های بسیاری از سمت کاربران جهان اسلام و حتی کاربران غیرمسلمان شده است به طوری که اکثریت بر این موضوع اتفاق نظر دارند که او با این حرکت خود قصد تمسخر پوشش زنان مسلمان را داشته و انتقادات زیادی از حرکت هنجارشکنانه جاستین بیبر در فضای مجازی شکل گرفته است. البته برخی نیز به بهانه آزادی عقیده از وی حمایت کرده اند و این پوشش را تمسخر مسلمان قلمداد نکرده اند.

نکته جالب اینکه جاستین بیبر تا ماه آینده قرار است در عربستان در آستانه برگزاری بازیهای گرند پریکس یک برای اولین بار یک کنسرت در خاک این کشور برگزار کند و با این حرکت عجیبش مشخص نیست، واکنش هواداران او در عربستان که عمدتاً مسلمان هستند، چه خواهد بود.

به نظر شما معنای پوشش حجاب اسلامی Justin Bieber در کنسرتش چه بود؟

کلیدواژه : متفرقه
دیدگاه کاربران 27 دیدگاه
 • Y 21 آبان 1400 / 12:23 بعد از ظهر

  به نظر من کارش خیلی انسانی بوده .کاری ندارم که میخواسته زمینه سز کنه برای ورودش ب عربستان که ما اریایی ها باهاشون میونه ایی نداریم،چندین سال اخیر خیلی مسلمونها اذیت شدن و به جرعت میشه گفت ، در تراز اول ازار فاشیستی هستند ، و متاسفانه تبلیغات و کسترده شدن ونزدیک شدن ارتباط مردم دنیا یه موج ضد اسلامی قوی تو دنیا هست این کار یک سلبریتی درجه یک خیلی میتونه به تغییر عقیده مردم دنیا تاثیر بزاره .در جواب اون دوستمون که میگه ما ایرانیها محتاج نون شب هستیم و نباید نطر بدیم ، من میگم که حرف حصرت سعدی جوابشونه ، بنی ادم اعضای یکدیگرند ، ما همگی از یک سلسله هستیم و کارهامون روی همدیگر تاثیر گذاره حتی روی اون فردی که تو قبیله ادم خوار امازون زندگی میکنه .

 • ناشناس 21 آبان 1400 / 2:22 قبل از ظهر

  ما ایرانی ها هم خودمونو خیلی گنده میدونیم
  این خبرها نیست عزیز
  هر کی تو اقصی نقاط دنیا یه کاری می‌کنه ما زود بخودمون میگیریم، درباره همه آدم ها و دین ها و رفتارها واکنش نشون میدم
  بابا مگه ما سر پیازیم یا ته پیاز؟!!!
  ما ایرانی ها فعلا تو نون شب مون موندیم

  • Abbas 22 آبان 1400 / 1:43 قبل از ظهر

   آقای بدبخت که نون شب نداری چطور پول نت و گوشی هوشمند داری بیای اینجا از طرف خودت گه خوری ایران بکنی اولا به تو ربطی نداره کی اعتراض کرده یا نه تو اعتراضی نداری ذهنت ببند در ضمن روسری سر کردن این دوره داره برای ایران ، کشورهای دیگر مسلمان اعتراض کردن بیشتر😅

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید