کد خبر:35940
پ

فیلم مستند افشای دروغ سرمربی پرسپولیس در مورد تعویض جنجالی دربی 98

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که به گواه آمار سایت کدال، گران ترین قرارداد تاریخ لیگ برتر را به همراه کادرش منعقد کرده است، این روزها تحت فشار عدم نتیجه گیری قرار دارد و این فشار عصبی در دربی 98 به اوج خود رسید و شاهد حرکاتی از سوی آقای به ظاهر آرام فوتبال ایران […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس که به گواه آمار سایت کدال، گران ترین قرارداد تاریخ لیگ برتر را به همراه کادرش منعقد کرده است، این روزها تحت فشار عدم نتیجه گیری قرار دارد و این فشار عصبی در دربی 98 به اوج خود رسید و شاهد حرکاتی از سوی آقای به ظاهر آرام فوتبال ایران بودیم که نمونه این حرکات را از خشن ترین بازیکنان و مربیان لیگ برتر نیز ندیده بودیم! گل محمدی در حالی به دیر تعویض شدن بازیکنانش اعتراض داشت که بر طبق مستندات موجود و گواه کارشناسان داوری هیچ تخلفی در این زمینه رخ نداده و حرکت ناشیانه بازیکن این تیم یعنی سعید آقایی و ارائه دیرهنگام مدارک لازم برای انجام روال تعویض توسط سرپرست تیم پرسپولیس باعث این اتفاق شد. گل محمدی در حالی قصد داشت داور را عامل تساوی تلخ پرسپولیس قلمداد کند که ظاهراً فراموش کرده بود دوربین های تلویزیونی همه چیز را ضبط می کنند. در تصاویر زیر به وضوح مشخص است که به علت آماده نبودن روال تعویض و بالا نرفتن تابلوی تعویض، بازی در جریان بوده و داور نمی توانسته بازی را نگه دارد تا تعویض های پرسپولیس انجام شوند. شاید این نقص متوجه کادر پزشکی پرسپولیس باشد که خیلی سریع بازیکن مصدوم را از زمین خارج کردند و فرصت کافی به عوامل پرسپولیس برای طی روال تعویض نداند.

 

فیلم مستند افشای دروغ سرمربی پرسپولیس در مورد تعویض جنجالی دربی 98

 

در ادامه جوسازی علیه داور دربی که قضاوت متعادلی انجام داد، کادر فنی و عوامل مختلف پرسپولیس با محکوم کردن سیدعلی به سوت های جانبدارانه به سود استقلال قصد انحراف افکار عمومی از ضعف فنی تیم را داشتند. در حالی که اگر داور بازی خطای هند عارف غلامی را ندیده باشد، در طرف مقابل او ضربه خشن و محکم با آرنج تمیروف به صورت دانشگر را دید اما تنها به یک کارت زرد بسنده کرد. در حالی که نص صریح قانون در این صحنه، اخراج مستقیم بود و داور بارها با اعتراض شدید بازیکنان پرسپولیس با مماشات رفتار کرد و از دادن کارت زرد و قرمز به آنها پرهیز کرد و بر طبق نظر برخی کارشناسان داوری، خطای دایق ابتدایی دروازه بان پرسپولیس روی یامگا را هم می توانست پنالتی تشخیص دهد اما در کمال شگفتی این کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس بودند که قصد داشتند برای پنهان کردن حقیقت از نظر هواداران خود، داور را مقصر این تساوی که با باخت برای آنها هیچ فرقی نداشت، معرفی کنند.

ظاهراً اعتراض شدید بازیکنان و مسئولین پرسپولیس به سوتهای داور  دربی از همان دقیقه 1 هدفمند و برنامه ریزی شده بود چرا که پیروانی در تاریخ 20 اسفند در مصاحبه ای اعلام کرده بود از این پس به تدارکات پرسپولیس هم می گوید به داوری اعتراض کند!

کلیدواژه : دربی 98

دیدگاه کاربران 15 دیدگاه
  • حسن میلادی 31 مارس 2022 / 10:25 ق.ظ

    آفرین و درود بر این نویسنده این متن جذاب منطقی و با حقیقت

  • جعفر 23 مارس 2022 / 6:33 ق.ظ

    لنگیها هوشمندانه عمل کردن تا مبادا استقلال گلهای بعدی را بزند خودشون خوب میدونن اگر سیدعلی میخواست به طرف استقلال غش کند کجا بهتر از صحنه پنالتی واضح روی مهاجم استقلال بود که اتفاقا به عکس به طرف لنگ غش کرد وپنالتی را تلاش کرد نبیند هیچ وقت لنگ نتوانسته حرفش را در زمین بزند و همیشه اگر هم موفقیتی داشته بیرون از زمین رقم خورده چرا پنالتی در در بی گذشته اینقدر جنجال نکردن چرا درزدن گل با دست حتی یک کلمه هم نگفتند اینها تنها گوشه ای از خباثت و هوچی بازی لنگ حقیره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید