کد خبر:6182
پ

فیلم لحظه برخورد نواک جوکویچ با داور در تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰

مرد شماره یک تنیس جهان به خاطر ارتکاب حرکتی ناپسند از چهارمین گرنداسلم فصل جاری کنار گذاشته شد. در ادامه فیلم لحظه درگیری نواک جوکویچ با داور در تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰ را ملاحظه می فرمائید. پخش زنده تنیس فیلم لحظه درگیری نواک جوکویچ با داور در تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰ در این حادثه تنیسور […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ
مرد شماره یک تنیس جهان به خاطر ارتکاب حرکتی ناپسند از چهارمین گرنداسلم فصل جاری کنار گذاشته شد. در ادامه فیلم لحظه درگیری نواک جوکویچ با داور در تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰ را ملاحظه می فرمائید.

فیلم لحظه درگیری نواک جوکویچ با داور در تنیس آزاد آمریکا ۲۰۲۰

در این حادثه تنیسور صرب پس از آنکه آخرین امتیاز گیم نهم ست اول را از دست داد، از سر خشم توپی را که در جیبش داشت، درآورد با قدرت تمام با راکت خود به آن ضربه زد. از شانس بد او توپ به صورت سهوی به گلوی یکی از خط‌ نگه‌داران انتهای زمین برخورد کرد و او از شدت ضربه نقش بر زمین شد.

جوکوویچ بلافاصله پس از این حادثه به سمت خط نگه‌دار رفت تا از او دلجویی کند. او سپس بحث و جدلی طولانی با داور وسط (روی تور) داشت که در نهایت منجر به اخراج وی از مسابقه به دلیل رفتارهای غیرورزشی شد.

به این ترتیب جوکوویچ در حالی که در ست اول مسابقه‌اش مقابل پابلو کارنیو بوستا از اسپانیا، با نتیجه ۵ بر ۴ عقب بود، از ادامه مسابقه محروم و حذف شد. جوکوویچ آخرین تنیسور باقیمانده در دور چهارم اوپن آمریکا بود که سابقه قهرمانی در گرنداسلم‌ها را داشت. با حذف او، کارنیو بوستای سید بیستمی راهی مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها شد.

کلیدواژه : تنیسمتفرقه

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • مسعود 17 شهریور 1399 / 9:45 قبل از ظهر

    سلام کدوم درگیری ،کدوم از سر خشم ، کدوم با تمام قدرت کاش یکم از اخلاق اون رو شما داشتید که با تواضع کامل تو اون سطح از ورزش نظر داور را با خنده پذیرفت دست داد و خارج شد . انصاف هم چیز خوبیه که در این خبر نداشتید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید