کد خبر:6975
پ

فیلم سوپرگل جهانبخش به پورتموث در جام اتحادیه فوتبال انگلیس 2020

علیرضا جهانبخش وینگر سرعتی برایتون و تیمملی ایران در بازی شب گذشته تیمش مقابل پورتموث خوش درخشید و با یک پاس گل و یک گل دیدنی، نظر هواداران و کادر فنی این تیم را به خود جلب کرد.   فیلم سوپرگل جهانبخش به پورتموث در جام اتحادیه فوتبال انگلیس 2020   جهانبخش در پایان این […]

علیرضا جهانبخش وینگر سرعتی برایتون و تیمملی ایران در بازی شب گذشته تیمش مقابل پورتموث خوش درخشید و با یک پاس گل و یک گل دیدنی، نظر هواداران و کادر فنی این تیم را به خود جلب کرد.

 

فیلم سوپرگل جهانبخش به پورتموث در جام اتحادیه فوتبال انگلیس 2020

 

جهانبخش در پایان این بازی گفت:

در روزهای اخیر روی شوت زدن هم کار کرده بودیم و من گاهی سعی می کنم که شانسم را امتحان کنم. در نیمه اول شوتهایم زیاد خوب پیش نرفت و در نیمه دوم سعی کردم که شوت مناسبی را بزنم و خوشبختانه خوب پیش رفت. آیا این گلم از گلی که به چلسی زدم بهتر بود؟ فکر نمی کنم. آن گل تا کنون بهترین گل دوران فوتبالم بوده است.آن گل به عنوان بهترین گل ماه و بهترین گل فصل باشگاه انتخاب شد اما برای من مهمترین چیز این است که بتوانم عملکرد خوبی در تیم داشته باشم و گل بزنم و امیدوارم این اتفاق در این فصل بیشتر و بیشتر رخ بدهد.

در اولین فصلم سعی کردم که چیزهای زیادی یاد بگیرم. در فصل گذشته شانس های زیادی داشتم و سعی کردم از فرصت هایم استفاده کنم.سعی می کنم از نظر آماری برای تیم موثر باشم و به کسب امتیازات کمک کنم.حالا فصل جدیدی آغاز شده و فرصت جدیدی دارم. امیدوارم که امسال فرصت های بیشتری نصیبم شود تا عملکرد خوبی برای باشگاه و هواداران داشته باشم و بتوانم انتظارات را برآورده کنم.سعی می کنم که آماده استفاده از فرصت هایم باشم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید