کد خبر:32539
پ

فیلم توهین مداح به وریا غفوری و اهل سنت

باشگاه استقلال با صدور بیانیه ای مراتب شکایت خود را نسبت به اظهارات نژادپرستانه یک مداح علیه کاپیتان استقلال اعلام کرد و مدعی شد این موضوع را از طریق حقوقی پیگیری خواهد کرد. فیلم توهین مداح به وریا غفوری و اهل سنت را در ادامه مشاهده می کنید.   فیلم توهین مداح به وریا غفوری […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

باشگاه استقلال با صدور بیانیه ای مراتب شکایت خود را نسبت به اظهارات نژادپرستانه یک مداح علیه کاپیتان استقلال اعلام کرد و مدعی شد این موضوع را از طریق حقوقی پیگیری خواهد کرد. فیلم توهین مداح به وریا غفوری و اهل سنت را در ادامه مشاهده می کنید.

 

فیلم توهین مداح به وریا غفوری و اهل سنت

بیانیه باشگاه استقلال در خصوص اظهارات مطرح شده در کلیپ فوق

بسمه تعالی

متاسفانه دیروز تصاویری از سخنان یک شخص در فضای مجازی منتشر شد که طی آن مشارالیه به آقای وریا غفوری کاپیتان و بازیکن تیم فوتبال استقلال ایران توهین نموده است . باشگاه استقلال ایران ضمن محکوم کردن اینگونه سخنان و رفتار تفرقه افکنانه که در تضاد کامل با رهنمودهای مقام معظم رهبری و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران می باشد در اسرع وقت اقدام به تنظیم شکوائیه و ثبت شکایت کیفری در مرجع صالح قضایی می نماید و این را وظیفه ذاتی خود در دفاع از کرامت مذاهب و اقوام ایران اسلامی می داند.

دیدگاه کاربران 39 دیدگاه
 • ناشناس 22 آبان 1400 / 12:05 بعد از ظهر

  مسلمانی به ریش وتسبیح ونماز وروزه که نیست.این آدم یه خود فروخته کافره.باید جلوی اینا روگرفت امثال اینجور آدما هستند که باعث تفرقه ودشمن میان مسلمانان میشن.دورودبراسلام ناب محمدی.مرگ بر این خودفروخته نجس کافر.

 • ناشناس 22 آبان 1400 / 11:49 قبل از ظهر

  خاک توسط ما که اینا راه نشان اسلام هستن.اگه اسلام اینه پس خیلی مابدبختیم

 • ناشناس 19 آبان 1400 / 7:59 بعد از ظهر

  شیعه انگلیسی تفرقه افکن به همینها میگن
  کشور جو اتحاد و اتفاق نیاز داره

 • ایران 18 آبان 1400 / 7:35 بعد از ظهر

  این مداح بایدمواخذه بشه.درزمانیکه رهبرمعظم انقلاب تمام تلاششون روبرای اتحادمسلمانان به کارمیبرن،این مداح خلاف راه رهبرعمل کردن.نمیدونم قانون چی میگه ولی به نظرمن شیعه بایدگردنشوزد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید