کد خبر:1891
پ

فیفا: مراسم بهترین های فوتبال جهان 2020 برگزار نمی شود

فیفا تصمیم گرفته است در سال جاری مراسم بهترین های سال را برگزار نکند.   فیفا: مراسم بهترین های فوتبال جهان 2020 برگزار نمی شود     بتاکاپ – لیونل مسی، بهترین بازیکن فصل گذشته برای فیفا نمی تواند در سال جاری دوباره برای کسب این جایزه رقابت کند. کریستیانو رونالدو نیز در چنین شرایطی […]

فیفا تصمیم گرفته است در سال جاری مراسم بهترین های سال را برگزار نکند.

 

فیفا: مراسم بهترین های فوتبال جهان 2020 برگزار نمی شود

 

فیفا: مراسم بهترین های فوتبال جهان 2020 برگزار نمی شود

 

بتاکاپ – لیونل مسی، بهترین بازیکن فصل گذشته برای فیفا نمی تواند در سال جاری دوباره برای کسب این جایزه رقابت کند. کریستیانو رونالدو نیز در چنین شرایطی قرار دارد و نخواهد توانست در مراسم بهترین های فیفا در سپتامبر ۲۰۲۰ در میلان شرکت کند. فیفا تصمیم گرفته است به خاطر بحران کرونا مراسم The Best را برگزار نکند.

جیانی اینفانتینو، رییس فیفا می داند باید شرایط را به خاطر بحران کرونا بسنجد و بهترین تصمیم را بگیرد. اکنون تنها رقابت هایی که لغو نشده است جام جهانی باشگاه ها است که قرار است در ماه دسامبر در ابوظبی برگزار شود. دیروز(سه شنبه) جام جهانی زیر ۲۰ و زیر ۱۷ سال زنان لغو شد. قرار بود این بازی ها در فوریه و مارس سال ۲۰۲۱ به انجام برسند. همچنین جام جهانی فوتسال هم تا اوایل سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاد.

تصمیم فیفا برای برگزار نکردن مراسم The Best درست بود چون در آن جا بهترین بازیکنان و مربیان جهان را معرفی می کند. لیگ ها به خاطر بحران کرونا نیمه کاره رها شدند و برخی از آن‌ها دیگر برگزار نخواهند شد. به همین خاطر نمی‌توان به درستی بازی های هر یک را بررسی کرد.

در رابطه با بقیه جوایز فردی تصمیمی گرفته نشده است. با مختومه اعلام شدن برخی از لیگ ها همچون هلند و فرانسه نمی‌توان به درستی بهترین گلزن قاره اروپا را انتخاب کرد. به عنوان مثال کیلیان ام‌باپه در میان بهترین‌های این فصل قرار دارد اما با لغو لیگ یک فرانسه دیگر نمی‌تواند گلزنی کند.

فرانس فوتبال هم درباره توپ طلا تصمیمی نگرفته است. از طرفی یوفا مراسم خود را در آگوست در موناکو برگزار خواهد کرد و در آن جا قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا برگزار خواهد شد. این سازمان بهترین بازیکن فصل و بهترین بازیکنان در هر پست را معرفی می‌کند. هنوز تاریخ مشخصی برای برگزاری بازی های باقی مانده این فصل اعلام نشده است و معلوم نیست فصل آینده از چه تاریخی شروع خواهد شد. البته یوفا در نظر دارد اواخر اکتبر فصل ۲۱-۲۰۲۰ را آغاز کند.

کلیدواژه : فیفا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید