کد خبر:16727
پ

فکت آماری | حیدر بهاروند رئیس فدراسیون فوتبال می شود

سرپرست فدراسیون فوتبال درباره اینکه چرا نامش در همه لیست‌های انتخابات فدراسیون فوتبال قرار دارد، گفت که “این لطف دوستان است”.   بیشتر بخوانید | علی کریمی در خواب هم نمی تواند رئیس فدراسیون فوتبال شود   فکت آماری | حیدر بهاروند رئیس فدراسیون فوتبال می شود  حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال درباره‌ی اینکه نامش […]

سرپرست فدراسیون فوتبال درباره اینکه چرا نامش در همه لیست‌های انتخابات فدراسیون فوتبال قرار دارد، گفت که “این لطف دوستان است”.

 

بیشتر بخوانید | علی کریمی در خواب هم نمی تواند رئیس فدراسیون فوتبال شود

 

فکت آماری | حیدر بهاروند رئیس فدراسیون فوتبال می شود

فکت آماری | حیدر بهاروند رئیس فدراسیون فوتبال می شود

 حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال درباره‌ی اینکه نامش در فهرست چند نامزد ریاست فدراسیون فوتبال جهت نایب رییسی دوم و ریاست سازمان لیگ وجود دارد، عنوان کرد: قبل از هر چیز از محبت و ابراز لطف تمام دوستانی که به من لطف داشته‌اند کمال سپاس را دارم. امیدوارم انتخابات خوبی برگزار شود و در نهایت فوتبال کشور به مسیر خود ادامه دهد.

وی افزود: با این وجود جهت استحضار افکار عمومی عرض می‌کنم برای حضور در فهرست نایب رییس دوم من شخصا برای 2 نفر از کاندیداهای محترم فرم پر کرده‌ام و قرار گرفتن نامم در فهرست سایر کاندیداها صرفا ابراز لطف دوستان بوده است.

در حالی فهرست ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال به پایان رسید که حیدر بهاروند شخصا نامزد ریاست فدراسیون فوتبال شده است و نامش در فهرست هفت نامزد ریاست هم به عنوان نایب رئیس دوم پیشنهاد شده است.

البته این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که بهاروند بازنشسته است و طبق قانون منع بکارگیری بازنشستگان، احراز صلاحیت او در انتخابات پیش رو با ابهام همراه است.

با توجه به این اتفاق که در انتخابات ناتمام پیشین ریاست فدراسیون فوتبال افتاد، به نظر می رسد ریاست حیدر بهاروند به عنوان عامل وزارت ورزش در فدراسیون فوتبال تقریباً قطعی است و می بایست به انتظار یک انتخابات فرمایشی باشیم. نکته جالب اینکه بهاروند از شرایط لازم برای نشستن روی صندلی ریاست فدراسیون فوتبال برخوردار نیست اما به لطف حمایت وزارت ورزش تاکنون توانسته به عنوان سرپرست در این پست حضور داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید