کد خبر:30802
پ

فوری | کریستیانو رونالدو از هم تیمی هایش در یوونتوس خداحافظی کرد

به نظر می رسد بمب بعدی نقل و انتقالات اروپا در تابستان ۲۰۲۱ در حال انفجار است و پس از پیوستن مسی به PSG اینبار خبر پیوستن رونالدو به منچسترسیتی یا منچستریونایتد  به بزرگترین اتفاق فوتبال جهان در تابستان ۲۰۲۱ تبدیل خواهد شد.   فوری | کریستیانو رونالدو از هم تیمی هایش در یوونتوس خداحافظی […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

به نظر می رسد بمب بعدی نقل و انتقالات اروپا در تابستان ۲۰۲۱ در حال انفجار است و پس از پیوستن مسی به PSG اینبار خبر پیوستن رونالدو به منچسترسیتی یا منچستریونایتد  به بزرگترین اتفاق فوتبال جهان در تابستان ۲۰۲۱ تبدیل خواهد شد.

 

فوری | کریستیانو رونالدو از هم تیمی هایش در یوونتوس خداحافظی کرد

فوری | کریستیانو رونالدو از هم تیمی هایش در یوونتوس خداحافظی کرد

دفایقی قبل کریستیانو رونالدو تنها ۴۰ دقیقه بعد از حضورش در تمرین یوونتوس با هم تیمی های خود خداحافظی کرد و تورین را به مقصد منچستر ترک کرد تا شایعه پیوستنش به یکی از دو تیم شهر منچستر بیش از پیش تقویت شود.

گفته می شود، منچسترسیتی حاضر شده برای ستاره پرتغالی و البته ۳۶ ساله یوونتوس مبلغ ۳۵ میلیون پوند به رونالدو پرداخت کند و ۳۰ میلیون پوند نیز به یوونتوس بابت بند فسخ بدهد تا دو قطبی(۱۷۴۲۹) پاری سن ژرمن و منچسترسیتی در فوتبال اروپا شکل بگیرد. اما در ساعات گذشته مدیر برنامه های رونالدو یعنی خورخه مندز، مدعی شده مذاکرات با منچسترسیتی متوقف شده و موکلش در مذاکره با منچستریونایتد قرار دارد.

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • علیسان 5 شهریور 1400 / 4:29 بعد از ظهر

    ۱۷۴۲۹

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید