کد خبر:18070
پ

فوری | پلی آف استقلال و العین حذف شد | آبی ها مستقیماً به مرحله گروهی صعود کردند

با تغییر سهمیه آسیایی ایران در لیگ قهرمانان آسیایی ۲۰۲۱، استقلال نیازی به بازی پلی آف ندارد. کشور ترکمنستان موفق به کسب امتیاز لازم برای حضور در ACL نشد و این نیم سهمیه به ایران به عنوان کشور سوم جدول غرب آسیا رسید تا استقلال از پلی‌آف معاف شود.   فوری | پلی آف استقلال […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

با تغییر سهمیه آسیایی ایران در لیگ قهرمانان آسیایی ۲۰۲۱، استقلال نیازی به بازی پلی آف ندارد. کشور ترکمنستان موفق به کسب امتیاز لازم برای حضور در ACL نشد و این نیم سهمیه به ایران به عنوان کشور سوم جدول غرب آسیا رسید تا استقلال از پلی‌آف معاف شود.

 

فوری | پلی آف استقلال و العین حذف شد | آبی ها مستقیماً به مرحله گروهی صعود کردند

پیشتر قرار بود بازی دو تیم استقلال و العین در پلی اف برگزار شود ولی با تغییر در سهمیه بندی جدید کشورها، استقلال نیازی به برگزاری این بازی ندارد و به طور مستقیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حاضر خواهد شد.

در حالی که سهمیه فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا 2+2 بود و تیم های قهرمان لیگ و جام حذفی به صورت مستقیم راهی رقابت ها می شدند و دو تیم دیگر باید در پلی آف به مصاف رقبا می رفتند اما این اتفاق برای فصل 2021 رقابت ها تغییر کرده است.

به دلیل اینکه تیم کلاب لایستسینگ ترکمنستان موفق به احراز سهمیه خود نشده، این سهمیه به ایران تعلق گرفت.چند سال پیش نیز این اتفاق رخ داده بود و سهمیه تیم عراقی به ایران (تیم سوم منطقه غرب) تعلق گرفت.

براین اساس تیم استقلال بدون حضور در پلی آف و به صورت مستقیم راهی لیگ قهرمانان آسیا خواهد شد و فولاد تنها تیم ایرانی حاضر در این مرحله خواهد بود.

تیم های پرسپولیس، تراکتور و استقلال سه تیمی هستند که سهمیه مستقیم به آن تعلق گرفته است.

منبع
خبرآنلاین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید