کد خبر:10791
پ

مهدی رسول پناه از سمتش در باشگاه پرسپولیس کناره گیری کرد

سرانجام پس از فشارهای فراوان و رسوایی بزرگی که به واسطه انتشار فایل های صوتی و ویدئویی از مهدی رسول پناه بر روی او ایجاد شده بود، دقایقی قبل برخی منابع خبری از استعفای مهدی رسول پناه خبر دادند. این خبر هنوز به طور رسمی از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام نشده است.   فوری | […]

سرانجام پس از فشارهای فراوان و رسوایی بزرگی که به واسطه انتشار فایل های صوتی و ویدئویی از مهدی رسول پناه بر روی او ایجاد شده بود، دقایقی قبل برخی منابع خبری از استعفای مهدی رسول پناه خبر دادند. این خبر هنوز به طور رسمی از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام نشده است.

 

فوری | مهدی رسول پناه از سمتش در باشگاه پرسپولیس کناره گیری کرد

فوری | مهدی رسول پناه از سمتش در باشگاه پرسپولیس کناره گیری کرد

 

متن بیانیه رسول پناه به این شرح است:

مردم شریف ایران
هواداران عزیز پرسپولیس

خدمت در مقام سرپرستی باشگاه پرسپولیس افتخاری بود که نصیب من شد و در همه زمان حضور در این سمت تلاش کردم علیرغم همه سختی ها، تحدیدها و تهدیدها، باری از روی دوش باشگاه محبوبم بردارم و امروز خوشحالم در طول حضورم توانستم از ۱۳ پرونده مطالباتی این باشگاه، ۹ پرونده را ببندم، بویژه پرداخت مطالبات برانکو و دستیارانش که مهمترین دغدغه هواداران بود و در پایان فصل گذشته برای اولین بار بیش از ۹۵ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کنم، املاک باشگاه را برگردانم و پرسپولیس را به خصوصی سازی برسانم.

امروز و پس از حاشیه های ایجاد شده و برای اینکه پرسپولیس محبوبم دچار مشکل نشود بار دیگر استعفای خو را اعلام میدارم و از این پس مثل سابق در مقام ارزشمند هواداری در کنار تیمم خواهم بود.

لازم می دانم از سوءتفاهمات ایجاد شده برای مردم شریف و اصیل و خونگرم و مهمان نواز مازندران عذرخواهی کنم، از کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس برای همه تلاش هایشان تشکر و اگر باعث آزردگی آنها شدم پوزش بخواهم. از همه هواداران به خاطر همراهیشان تشکر کنم و از آنها بخواهم برای کسب قهرمانی آسیا اتحاد و همدلی خود را حفظ کنند و در کنار باشگاه بمانند.

همچنین از وزیر محترم ورزش و جوانان، اعضای محترم هیئت مدیره و همکارانم در باشگاه هم به خاطر حمایت ها و کمک هایشان، صمیمانه سپاسگزارم.

مهدی رسول پناه
دوم آبان ۱۳۹۹

 

 

حال باید منتظر ماند و دید با استعفای رسول پناه آیا آتش زیر خاکستر در پرسپولیس خاموش می شود و یا باید منتظر افشاگری های تندتر رسول پناه از شرایط عجیب در پرسپولیس باشیم. البته اظهارات بعضاً ضد و نقیض رسول پناه در خصوص افراد مختلف، صحت برخی ادعاهای او را زیر سوال برده و مشخص نیست کدام یک از ادعاهای وی در سه فایلی که از او منتشر شده صحت دارد و کدام یک با واقعیت همخوانی ندارد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید