کد خبر:2604
پ

فوری | تست کرونا بازیکن سایپا مثبت اعلام شد

پس از مثبت اعلام شدن تست کرونا دو لیگ برتری، امروز خبر مثبت اعلام شدن تست کرونای بازیکن جوان سایپا نیز فوتبال ایران را در شوک فرو برد و تلنگری به مسئولین سازمان لیگ زده شد که خود را به خواب زده بودند. باشگاه سایپا در همین خصوص بیانیه ای صادر کرد.   ضمن آرزوی […]

پس از مثبت اعلام شدن تست کرونا دو لیگ برتری، امروز خبر مثبت اعلام شدن تست کرونای بازیکن جوان سایپا نیز فوتبال ایران را در شوک فرو برد و تلنگری به مسئولین سازمان لیگ زده شد که خود را به خواب زده بودند. باشگاه سایپا در همین خصوص بیانیه ای صادر کرد.

 

ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات همه عزیزان روزه دار به اطلاع می رساند روز گذشته همه اعضای تیم فوتبال بزرگسالان سایپا جهت شروع تمرینات، با نظارت کادر پزشکی این باشگاه، اقدام به انجام تست پزشکی کرونا نمودند که متاسفانه با اعلام کادر پزشکی نتیجه تست یکی از بازیکنان جوان این تیم مثبت اعلام گردیده است و بر همین اساس کادر پزشکی این باشگاه از همان دقایق ابتدایی با مشخص شدن نتیجه تست کرونای این ورزشکار آینده دار کشورمان، تمامی اقدامات و تمهیدات لازم را به منظور مراقبت از ایشان .در دستور کار خود قرار داده است.
امید است با لطف و عنایت خداوند متعال و دعای خیر مردم عزیز، سایه شوم این بیماری خطرناک و ویروس منحوس از سر ملت شریف ایران برداشته شود.

کلیدواژه : سایپاکرونا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید