کد خبر:25511
پ

فنونی زاده: منچسترسیتی هم هافبک های پرسپولیس را ندارد

مرتضی فنونی زاده مدافع سابق پرسپولیس با تمجید از بازیکنان پرسپولیس مدعی شد حتی منچسترسیتی هم مثل هافبک های پرسپولیس را در اختیار ندارد.   فنونی زاده: منچسترسیتی هم هافبک های پرسپولیس را ندارد 🔺استقلال در خط حمله بهتر از پرسپولیس است اما پرسپولیس هم در خط دفاع عملکرد بسیار خوبی دارد. در خط هافبک […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

مرتضی فنونی زاده مدافع سابق پرسپولیس با تمجید از بازیکنان پرسپولیس مدعی شد حتی منچسترسیتی هم مثل هافبک های پرسپولیس را در اختیار ندارد.

 

فنونی زاده: منچسترسیتی هم هافبک های پرسپولیس را ندارد

🔺استقلال در خط حمله بهتر از پرسپولیس است اما پرسپولیس هم در خط دفاع عملکرد بسیار خوبی دارد. در خط هافبک هم دو تیم تقریباً با هم برابر هستند.

🔺دربی روز جمعه دربی هافبک‌ها است و هر تیمی که هافبک‌هایش بهتر کار کنند موفق خواهند شد.پرسپولیس خط حمله‌اش هم زهر دارد.

🔺گل‌محمدی می‌تواند تیمش را هجومی به میدان بفرستد و به جای آنکه پرسپولیس با یک مهاجم مقابل استقلال بازی کند بهتر است با دو مهاجم متمرکز به مصاف آبی‌پوشان برود و از عبدی و آل‌کثیر یا مقانلو و آل‌کثیر استفاده شود.

🔺پرسپولیس چهار هافبک دفاعی خود دارد که حتی منچسترسیتی چنین هافبک‌های دفاعی را ندارد. 4 هافبک دفاعی آماده و سرحال داریم. پیش‌بینی می‌کنم پرسپولیس 2 بر یک برنده شود.

🔺استقلال چند سال است که جام نگرفته و امسال هم نه در آسیا، نه در لیگ برتر و نه در جام حذفی جامی نخواهد گرفت و دست استقلال و بازیکنان مجیدی باز هم به جام نمی‌رسد. این را گفتم تا دیگر مجیدی برای پرسپولیسی‌ها کری نخواند.

کلیدواژه : پرسپولیسدربی 95

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید