کد خبر:27952
پ

فرکانس کانال ها و شبکه های پخش یورو ۲۰۲۰ از ماهواره

بسیاری از علاقه مندانبه فوتبال که دل خوشی از گزارشگران ایرانی ندارند، تمایل دارند بازیهای یورو ۲۰۲۰ را از شبکه های خارجی با گزارش های جذاب گزارشگران خارجی تماشا کنند. اگر به دنبال لیست کانالها و شبکه هایی می گردید که بازی های یورو ۲۰۲۰ رابه طور زنده و رایگان پخش می کنند، ادامه مطلب […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

بسیاری از علاقه مندانبه فوتبال که دل خوشی از گزارشگران ایرانی ندارند، تمایل دارند بازیهای یورو ۲۰۲۰ را از شبکه های خارجی با گزارش های جذاب گزارشگران خارجی تماشا کنند. اگر به دنبال لیست کانالها و شبکه هایی می گردید که بازی های یورو ۲۰۲۰ رابه طور زنده و رایگان پخش می کنند، ادامه مطلب فرکانس کانال ها و شبکه های پخش یورو ۲۰۲۰ از ماهواره قرار داده شده است.

 

پخش زنده فوتبال در بتاکاپ

 

فرکانس کانال ها و شبکه های پخش یورو ۲۰۲۰ از ماهواره

کاربرانی که به ماهواره یاه ست دسترسی دارند احتمالاً در جریان پخش زنده یورو ۲۰۲۰ به طور رایگان از شبکه های افغان و تاجیک هستند. در تصویر زیر مشخصات فرکانس کانال ها و شبکه های پخش یورو ۲۰۲۰ از ماهواره یاه ست بازی های یورو ۲۰۲۰ را پخش می کنند را مشاهده می کنید. سری کانال های ورزش۱ تا وزش ۶ همه بازی های یورو ۲۰۲۰ رابه صورت رایگان تحت پوشش قرار داده اند.

فرکانس کانال ها و شبکه های پخش یورو 2020 از ماهواره

اگر به ماهواره یاه ست دسترسی ندارید نیز زمی توانید از طریق اپلیکیشن بتاکاپ و شبکه اسکای اسپورت پخش زنده یورو ۲۰۲۰ را به طور رایگان دنبال کنید. شما می توانید در اپ بتاکاپ نتایج بازی های یورو  را نیز پیش بینی کنید و جوایز مختلفی به دست آورید.

 

دانلود اپ بتاکاپ

کلیدواژه : پخش زنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید