کد خبر:28676
پ

فرشید اسماعیلی: چطور با جار و جنجال تصمیم داور بازی مس و پرسپولیس وتو شد؟

فرشید اسماعیلی هابک تهاجمی تیم استقلال در واکنش به اتفاقات عجیب دیدار استقلال و آلومینیوم واکنش نشان داد. فرشید اسماعیلی: چطور با جار و جنجال تصمیم داور بازی مس و پرسپولیس وتو شد؟ کد بتامون: 75965 من اگر جای داوران ایرانی بودم، سوت نمی زدم تا وقتی VAR وارد ایران شود. سخت ترین کار در […]

فرشید اسماعیلی هابک تهاجمی تیم استقلال در واکنش به اتفاقات عجیب دیدار استقلال و آلومینیوم واکنش نشان داد.

فرشید اسماعیلی: چطور با جار و جنجال تصمیم داور بازی مس و پرسپولیس وتو شد؟

فرشید اسماعیلی: چطور با جار و جنجال تصمیم داور بازی مس و پرسپولیس وتو شد؟

کد بتامون: 75965

من اگر جای داوران ایرانی بودم، سوت نمی زدم تا وقتی VAR وارد ایران شود. سخت ترین کار در ایران داوری است و واقعا داوران تحت فشار هستند چون در یک لحظه تصمیم گرفتن واقعا سخت است.

وقتی داوری به خاطر آمدن VAR اینقدر راحت شده و آنها این فرصت را دارند تا صحنه ها را بررسی کنند، سوال من این است چرا یک بار داوران با هم متحد نمی شوند تا چنین سیستمی را وارد ایران کنند؟ مگر غیر از این است با آمدن این سیستم کار خودشان راحت تر می شود؟

در آن صحنه من پاس دادم و اصلا توپ به پای مهدی قائدی نخورد، به فرض محال هم که خورده باشد آنطور که ما صحنه را دیدیم 2 مدافع آفساید را پر کرده بودند. من دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم اما این را باید بگویم که در بازی های فشرده ای که تیم حریف با نفرات زیاد دفاع می کند، موقعیت درست کردن خیلی سخت است. طبیعی است وقتی گل درست تیم از سوی داور مردود می شود دیگر کار خیلی سخت می شود. هنوز هم از تصمیم داور شوکه هستم و نمی دانم چه بگویم ولی 3 امتیاز قطعی از دست ما پرید.

برای من این سوال وجود دارد چطور می شود در یک بازی داور کارت زرد حریف را بعد از چند دقیقه وتو می کند و خطا را به نفع تیم دیگر اعلام می کند، نکند VAR برای یک تیم به ایران آمده است؟ اگر قرار است در بازی های لیگ از VAR استفاده شود همه استقبال می کنند. اگر این اتفاق رخ بدهد و یا داوران با روش های دیگر فرصت بازبینی تصمیم خود را داشته باشند، می توانند با صبر و بررسی بیشتر تصمیم بگیرند و قطعا اشتباهات کمتر می شود.

همانطور که کارشناسان داوری هم تایید کردند قبل از اینکه توپ به دست من برخورد کند، بازیکن حریف مچ پایم را زد. حتی وقتی داور سوت زد بازیکنان آلومینوم فکر می کردند خطایشان اعلام شده و به سمت داور رفتند تا اعتراض کنند. واقعا فکر کردم مچ پایم دوباره آسیب دید که خدا رحم کرد. توپ به دست من برخورد کرد اما صد در صد قبل از آن خطا شد.

من فقط یک چیزی می خواهم بگویم، هواداران استقلال به خدا گناه دارند. آنها دلخوشی دیگری ندارند و وقتی این اتفاق ها را می بینند، عذاب می کشند. آنها هر بازی را به عشق استقلال تماشا می کنند و به خدا خیلی عذاب می کشند. واقعا دلم مان برای آنها می سوزد که اینقدر باید عذاب بکشند

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
 • tiam .salar 2 جولای 2021 / 4:45 ب.ظ

  75965 کد بتامون

  • admin 2 جولای 2021 / 5:25 ب.ظ

   درسته اما کاربر tim زودتر گفت

 • tim 2 جولای 2021 / 4:42 ب.ظ

  کد بتامون 75965

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید