کد خبر:25862
پ

فرزاد مجیدی با بلودوزر از روی پرسپولیس و آذری جهرمی رد شد

در حالی که شب گذشته افشین پیروانی تصورش را هم نمی کرد قرار است توسط میثاقی به گوشه رینگ برود و بار دیگر در مورد اتفاقات بازی جنجالی پرسپولیس و سپاهان و شخ مرموز و عامل درگیری در نقش جهان توضیح دهد، فرزاد مجیدی سرپرست اجرایی استقلال با روی خط آمدن در برنامه فوتبال برتر […]

در حالی که شب گذشته افشین پیروانی تصورش را هم نمی کرد قرار است توسط میثاقی به گوشه رینگ برود و بار دیگر در مورد اتفاقات بازی جنجالی پرسپولیس و سپاهان و شخ مرموز و عامل درگیری در نقش جهان توضیح دهد، فرزاد مجیدی سرپرست اجرایی استقلال با روی خط آمدن در برنامه فوتبال برتر با جملاتی آتشین، رویه جاری در پرسپولیس و آذری جهرمی را با خاک یکسان کرد. در ادامه به بخشی از صحبتهای فرزاد مجیدی توجه فرمائید.

 

فرزاد مجیدی با بلودوزر از روی پرسپولیس و آذری جهرمی رد شد

در ابتدا از شما(میثاقی) می خواهم وقت برنامه تان را با پرداختن به موضوعات الکی هدر ندهید چرا که حوصله مخاطبینتان از شنیدن حرفهای تکراری سر خواهد رفت.

آقای پیروانی به موضوعاتی اشاره کردند که هیچ ارتباطی به ایشان ندارد و حتی بزرگتر از ایشان هم نباید در خصوص تیم استقلال صحبت کنند.

آقای پیروانی که مدعی هستید مخالف حضور تماشاگران در استادیوم بودید، آیا شما در حضور ناظر بازی نگفتید او زر زر زیادی می کند و برای تخلیه هواداران به حرفهایش اهمیت ندهیم؟

چطور ممکن است از استقلال فقط 5 نفر اما از سمت پرسپولیس 300 نفر در استادیوم آزادی حضور داشته باشند و مثل یک بازی رسمی شعارهای هماهنگ هم سر بدهند؟

من نمیخواستم روی خط برنامه بیایم اما وقتی دیدم مدیرعامل پرسپولیس روی خط نیامد مجبور شدم تا من روی خط بیایم تا پاسخ صحبتهای آقای پیروانی را بدهم. اگر مدیرعامل پرسپولیس روی خط نمی آید علتش این است که مثل برخی آقایان دروغ گفتن بلد نیست.

من واقعاً متاسفم که آذری جهرمی وزیر این مملکت است جرا که او به لوگوی باشگاه استقلال توهین کرده است و صحبتهای او صرفاً کری خوانی محسوب نمی شود. البته این ستاره ها که برایش زحمات زیادی کشیده شده، حتی به نوه و نتیجه آذری جهرمی هم قد نمی دهد تا قهرمانی تیم پرسپولیس را در آسیا ببینند!

شما از نجابت فرهاد مجیدی سوء استفاده می کیند. اگر همین خطای دقیقه 3 که همه کارشناسان گتند پنالتی بوده برای پرسپولیس رخ داده بود در برنامه فوتبال برتر که هیچ در برنامه صبح بخیر ایران هم به آن می پرداختید!

چطور ممکن است که کمیته انضباطی پس از اتفاقات بازی سپاهان و پرسپولیس تشکیل جلسه ندهد اما کمتر از 24 ساعت پس از دربی تشکیل جلسه بدهد و خروجی اش هم احتمالاً محرومیت چند بازیکن از استقلال، پرسپولیس و سپاهان خواهد بود که فایده ای نخواهد داشت.

کمیته داوران چه توجیهی در خصو انتخاب اکبریان دارد؟ مگر ما قبل از دربی نگفتیم آقا این داور با تیم ما مشکل دارد؟

کل برنامه ها را با پرسپولیس هماهنگ می کنند. آقا ما حاضریم یک کاپ قهرمانی همین حالا به این تیم بدهند بقیه تیم ها در یک تورنمنت دیگر رقابت کنند. این تیم با همه مشکل دارد.

4 سال است با شلوغ بازی و بریدن سر تیمهای دیگر این تیم را قهرمان میکنند. اگر به قهرمانی علاقه دارند یک کاپ همین حالا به آنها بدهید.

اسنادی داریم که همراه اول 30 میلیارد تومان به پرسپولیس کمک کرده است. چطور ممکن است آذری جهرمی هر دو تیم را به یک چشم ببیند وقتی اینگونه به آنها کمک می کند؟

 

 

 

 

 

دیدگاه کاربران 13 دیدگاه
 • محسن 18 مه 2021 / 12:03 ب.ظ

  سلام. دمت گرم اقا فرزاد. من به عنوان یک سپاهانی تاییدت میکنم. تمرکز همه برای قهرمان کردن لنگ فقط همین

 • Cb1300 18 مه 2021 / 11:33 ق.ظ

  اگه سپاهان اسپانسرش فولاده لنگیاازهمه جااسپانسردارندخوبم پول میگیرندازوزیرورزش تاوزیرارتباطات حمایت میشمند۳۰میلیادگرفتندمیگندمابدبختیم پول نداریم خیلی جالبه دوتیم ازیه شهربایدبرابرحمایت بشندولی این کجاان کجا

 • امید 18 مه 2021 / 11:23 ق.ظ

  به عنوان یه سپاهانی دمت گرم اقافرزادخوب جواب ادم دروغگورادادی۳۰میلیاردبه لنگیادادندبعدمیگندمابدبختیم پول نداریم همشون حقه بازند

 • ستاره سرخ 18 مه 2021 / 11:03 ق.ظ

  فرزاد مجیدی و بلدوزر؟ اون بیچاره فقط میتونه سوار ماشین اسباب بازی بشه این حرفها کدومه؟ بلدوزر خخخخخخخخخ

 • ابی 18 مه 2021 / 9:52 ق.ظ

  وقتی کسی مثله پیروانی شعور نداشته باشه همه حرفاش توهین باشه و کنایه، بایدم جواب ببینه دمت گرم آقا فرزاد با خاک یکسانشون کردید

  • ناشناس 18 مه 2021 / 11:35 ق.ظ

   ببن بابا بد باختید. این از سوزش باخته

   • غ سعادت 18 مه 2021 / 1:13 ب.ظ

    با سلام همه مطالب ضد پرسپولیس بخاطر قهرمانی مکرر آن ها است، بایرمونیخ ۹سال است قهرمان آلمان میباشد. آیا دیگر تیمها حسادت و حرفهای غیر متعارف میزنند.

    • سکوت 18 مه 2021 / 1:20 ب.ظ

     شما برو ببین همه تیما هم علیه تون هستن . حتماً یهی چیزی هست که همه علیه شما هستن . 2 تا تیم بودن میگتیم حسادت وقتی همه تیما باهاتون مشکل دارن احتمالا مشکل شما هستید داداچ . هر برنامه یا سایتی هم که دنبال حق و حقیقت باشه رو نمیتونید محکوم کنید چون مهم نیستید . نده باد برنامه فوتبال برتر و سایت بتاکاپ و سایتایی که حقیقت رو میگن و شعبه هواداری پرسپولیس نیستن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید