کد خبر:5439
پ

فراموشکار مثل یحیی گلمحمدی | به جای بهانه جویی بهتر نیست نفس عمیق بکشید؟

یحیی گل محمدی که به شدت از ۶ تایی شدن تیمش مقابل استقلال عصبانی به نظر می رسید صبح امروز ابتدا با انتشار پستی احساساتی سعی کرد این شکست تلخ را توجیه کرده باشد اما پس از یک ساعت پستش را پاک کرد. با توجه به صحبتهای پس از بازی یحیی و مضمون حرفهایش در […]

بنر بتاکاپ

یحیی گل محمدی که به شدت از ۶ تایی شدن تیمش مقابل استقلال عصبانی به نظر می رسید صبح امروز ابتدا با انتشار پستی احساساتی سعی کرد این شکست تلخ را توجیه کرده باشد اما پس از یک ساعت پستش را پاک کرد. با توجه به صحبتهای پس از بازی یحیی و مضمون حرفهایش در پست اینستاگرامی اش، به نظر او دچار فراموشی شده است.

 

کارشناسی داوری بازی استقلال و پرسپولیس در دربی ۹۳

 

فراموشکار مثل یحیی گلمحمدی | به جای بهانه جویی بهتر نیست نفس عمیق بکشید؟

فراموشکار مثل یحیی گلمحمدی | به جای بهانه جویی بهتر نیست نفس عمیق بکشید؟

گل محمدی که با مظلوم نمایی سعی در توجیه شکست مقابل استقلال داشت ابتدا این شکست را به تغییر داور دربی ربط داد و سپس به دستان پشت پرده که خواهان قهرمانی استقلال هستند و در انتها نیز از بی بازیکن بودن تیمش گفت. به نظر می رسد او در همه موارد دچار فراموشی شده است چرا که تغییر داور دربی به ضرر استقلال بود و همین داور بازیکنان استقلال را تهدید کرده بود در صورت افتادن روی زمین در محوطه جریمه، برایشان پنالتی نخواهد گرفت و همین اتفاق نیز رخ داد و پیام حیدری در حالی که استقلالی ها در نیمه اول با یک گل از حریف پیش بودند از اعلام پنالتی به سود استقلال خودداری کرد و از دادن کارت زرد دوم و اخراج سیامک نعمتی اجتناب کرد.

در مورد دستان پشت پرده که خواهان برتری استقلال در این بازی بودند نیز استناد به انتشار قرارداد شیخ دیاباته کفایت می کند که مافیای رسانه ای با چه هدفی قصد مشوش کردن ذهن بهترین بازیکن استقلال را داشتند و اگر اشاره به دستان پشت پرده برای قهرمانی یک تیم باشد، این اراده در سالهای گذشته در خصوص پرسپولیس وجود داشت که با اشتباهات عجیب در جام حذفی، باعث بالا رفتن این تیم و رسیدنش به مراحل نهایی جام حذفی شدند. آیا گل محمدی اتفاقات بازی پرسپولیس با نود ارومیه، بادران و سپیدرود رشت در سالهای گذشته را فراموش کرده است؟

 

در انتها نیز گل محمدی به خالی بودن تیمش از بازیکن اشاره کرد که اگر نگاهی به نیمکت استقلال در سمت مقابل می کرد، از گفته خود خجالت می کشید. به واقع آیا یحیی فراموش کرده که مدیرعامل وقت این تیم (انصاری فرد) در نیم فصل علی رغم اینکه باشگاه غرق در بدهی بود اقدام به جذب استوکس و اوساگونا کرد و اتفاقاً اوساگونا در دربی برگشت پاس گل داد و استوکس نیز زمینه ساز گل تساوی دقایق پایانی پرسپولیس مقابل استقلال بود که تیم یحیی را از شکست نجات داد و اکنون که کیفیت فنی پائین اوساگونا مشخص شده، مدیریت پرسپولیس رابه خاطر انتخابی که با تائید شخص جنابعالی انحام شد، زیر سوال می برید؟

 

فراموشی گاهی چیز خوبیست اما به نظر می رسد برای فرار از زیر بار مسئولیت شکست که به واسطه اشتباهات فنی خود و کادرش بود، دوستان می بایست به دنبال راههای دیگری باشند …

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید