کد خبر:46091
پ

عکس مجسمه لخت هتل اسپیناس در آستانه ورود رونالدو سانسور شد

عکس مجسمه سانسور شده هتل اسپیناس در آستانه ورود رونالدو جنجالی شد. عکس مجسمه سانسور شده هتل اسپیناس در آستانه ورود رونالدو در حالی که از صبح امروز اکثر خبرهای رسانه های ایران معطوف و متمرکز به ورود کریستیانو رونالدو به ایران بوده ست؛ اما عکسی از محل اسکان رونالدو و یارانش در هتل اسپیناس […]

عکس مجسمه سانسور شده هتل اسپیناس در آستانه ورود رونالدو جنجالی شد.

عکس مجسمه سانسور شده هتل اسپیناس در آستانه ورود رونالدو

عکس مجسمه سانسور شده هتل اسپیناس در آستانه ورود رونالدو

در حالی که از صبح امروز اکثر خبرهای رسانه های ایران معطوف و متمرکز به ورود کریستیانو رونالدو به ایران بوده ست؛ اما عکسی از محل اسکان رونالدو و یارانش در هتل اسپیناس منتشر شده که تامل برانگیز به نظر می رسد.

پس از سوژه شدن صدا و سیما در سانسور پستان های گرگ روی لوگوی تیم آ.اس رم اینبار سانسورچی ها به سراغ پوشاندن مجسمه های نیمه عریان هتل اسپیناس رفتند که قاعدتاً از چشم رسانه های خارجی نیز دور نخواهد ماند.

هر چه که هست، حضور رونالدو در ایران به قدری مسئولین را به تکاپو برای خوب جلوه دادن وضعیت انداخته که در کمتر از یک ماه، کارهایی که شاید تا 1 سال آینده انجام میشد، به اتمام رسیدند.

از تجهیز ورزشگاه آزادی به VAR تا ترمیم چمن و سکوها و آسفالت مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی!

سوال اساسی امروز این است که چرا حکمرانان در جمهوری اسلامی با شهروندان خود مثل شهروند درجه 2 رفتار می کنند و آنها ر از حق طبیعی خود که داشتن حداقل امکانات است محروم می کنند اما وقتی پای حضور یک شخصیت مطرح جهانی و بعد تبلیغاتی آن وسط باشد، به یکباره همه چیز گل و بلبل می شود!

به موضوع اعطای سیم کارت های بدون فیلتر به کاروان تیم النصر نمی پردازیم که یکی از شرم آورترین موضوعات فعلی است. چطور ممکن است مسئولین برای شهروندان خارجی که به ایران می آیند عقل و شعور قائل هستند و اینترنت بدون فیلتر در اختیار آنها قرار می گیرد اما صلاح شهروندان ایرانی بی عقل و بی شعور (به تصور مسئولین البته) در دست آقایان است و همه چیز باید از فیلتر آنها عبور کند؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید