کد خبر:9696
پ

عکس تاسف برانگیز از وضعیت زمین تمرینی استقلال | دنبال عامل مصدومیت می گردید؟

علی رغم اینکه سند کمپ حجازی و مجموعه مرغوبکار به نام باشگاه استقلال خورده اما این تیم همچنان به دنبال زمین اجاره ای برای تمریناتش است و در زمین بی کیفیت شماره ۲ آزادی، تمرینات پیش فصل خود را پیگیری می کند. نکته جالب اینکه در طول فصل، هواداران و کادر فنی این تیم به […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

علی رغم اینکه سند کمپ حجازی و مجموعه مرغوبکار به نام باشگاه استقلال خورده اما این تیم همچنان به دنبال زمین اجاره ای برای تمریناتش است و در زمین بی کیفیت شماره ۲ آزادی، تمرینات پیش فصل خود را پیگیری می کند. نکته جالب اینکه در طول فصل، هواداران و کادر فنی این تیم به دنبال مقصر تعداد مصدومین بالای استقلال می گردند که با نگاهی به وضعیت بد چمن تمرینی استقلال به سادگی می توان فهمید چرا آمار مصدومان استقلال بسیار بیشتر از میانگین لیگ برتر است!

 

عکس تاسف برانگیز از وضعیت زمین تمرینی استقلال | دنبال عامل مصدومیت می گردید؟

استقلالی ها که برای تمرینات بدنسازی خود نیز مجبورند مدام از این باشگاه به باشگاه دیگری بروند، روز گذشته مجبور شدند سالن بدنسازی خود را نیز عوض کنند تا سوء مدیریت در این تیم به حد اعلای خود رسیده باشد.

 

تفاوت زمین چمن تمرین استقلال و پرسپولیس

همه این اتفاقات در رحالی رخ می دهد که وضعیت چمن تمرینی پرسپولیس در بهترین شرایط ممکن حتی در این فصل سال قرار دارد و کادر فنی این تیم مجبور نیست برای انجام تمرینات بدنسازی و تاکتیکی مدام بازیکنان را از یک سمت شهر به سمت دیگر شهر ببرد.

 

پی نوشت: استقلالی ها در فصول گذشته بازی های مهم زیادی را بدون انجام تمین یا اجبار به تمرین در سالن با نا آمادگی کامل انجام داده اند و همین مسائل به ظاهر ساده، در روند نتیجه گیری این تیم تاثیر منفی گذاشته است. حداقل کاری که مدیریت باشگاه در این زمینه می تواند انجام دهد این است که با استخدام یک پیمانکارر مجرب، کیفیت چمن کمپ حجازی یا مرغوبکار را در حد ایده آل نگه دارد تا هم مدام مجبور به تغییر محل تمرین نباشند و هم کادر فنی در شرایط ایده آل بتواند تیمش را تمرین دهد و از مصدومیت حین تمرین در زمین های سفت و پر چاله جلوگیری شود.

کلیدواژه : استقلال

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
  • 6 تایی ها 20 آذر 1399 / 1:07 قبل از ظهر

    گمشو بابا دوچرخه سوار

  • 6 تایی ها 20 آذر 1399 / 1:06 قبل از ظهر

    آخه دوچرخه سوار بی همه چیز خودتی و هفت جد و آبادت. بعدش بگم اون جام های چکشیتون ارزشش چیه خودتو جرررررررر میدی ۵ تا تیم ۱ جام ? مسخرست خودتم میدونی. هر وقت توی ۳۲ تیم اومیدین فینال اون وقت میام حرف میزنیم. قهرمانی اولتونم پیکان قهرمان شده شما رو فرستادن جام کوپا امجدیه. خوش باشید با اون جاماتون ?

  • تاج 22 مهر 1399 / 2:01 بعد از ظهر

    واقعا جای تاسف داره باشگاه تاج که عامل شناساندن فوتبال ایران با دوقهرمانی و دو نایب قهرمانی و ۷حضور در نیمه نهایی آسیا دارد و زمان پهلوی متمول ترین باشگاه جهان بهمراه رئال مادرید بوده و دارای کمپ اختصاصی در ترکیه! و.. سال ۵۷با هجوم وحشیانه عده ای پابرهنه و زامبی به باشگاه و چپاول و غارت آن به تین روز انداختنش……!!! به آفریدگار سوگند اگر این حمایتهای مالی و رسانه ای که برای قرمزها طی این سالها شده اگر برای قشقایی شیراز شده بود حداقل سه ستاره آسیایی آورده بودن!!!! آهای لنگی های جیره بگیر دزد بی همه چیز(البته جدااز تعداد بیشماری هم میهن محترم و هواداران راستین پرسپولیس ایران) بیایین بازهم از شرایط یکسان دوتیم بگید و از افتخارهای تیمتان خرسند باشید! گادوین منشا هم وقتی مدت کمی در باشگاه تاج بود با تعجب از تفاوت بسیار بین امکانات تیم سابق و تاج گفت! که در حیرتم که هیچ امکانات و تجهیزات و ابزار لازم در باشگاه آبی ها وجود ندارد در صورتی که اصلا با قرنزها قابل قیاس نیست!!!!!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید