کد خبر:6170
پ

علی کریمی در سپاهان | جابه جایی ستاره استقلال با کیانی؟

خبرگزاری میزان: هافبک تیم فوتبال استقلال ممکن است به باشگاه سپاهان بپیوندد. با وجود اینکه مهدی کیانی، کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان با این تیم قرارداد دارد، اما شنیده می‌شود این بازیکن قصد ترک سپاهان را دارد. به همین دلیل، باشگاه سپاهان از حالا به فکر جایگزین کیانی است تا در صورت ترک تیم توسط […]

خبرگزاری میزان: هافبک تیم فوتبال استقلال ممکن است به باشگاه سپاهان بپیوندد.

با وجود اینکه مهدی کیانی، کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان با این تیم قرارداد دارد، اما شنیده می‌شود این بازیکن قصد ترک سپاهان را دارد.

به همین دلیل، باشگاه سپاهان از حالا به فکر جایگزین کیانی است تا در صورت ترک تیم توسط او سریعا یک بازیکن جایگزینش شود تا خط هافبک سپاهانی‌ها تضغیف نشود.

پیش از این گفته می‌شد باشگاه سپاهان به دنبال جذب سعید عزت‌اللهی، هافبک تیم ملی است، اما با انتقال این بازیکن به لیگ دانمارک حضور او در سپاهان منتفی شود. از طرفی، امید ابراهیمی هم که یکی دیگر از گزینه‌های زردپوشان بود، از شرایطش در الاهلی راضی است و فعلا نمی‌خواهد به لیگ ایران بازگردد.

با کنار رفتن این دو گزینه، سپاهان باید سراغ گزینه بعدی خود برود. علی کریمی، هافبک پیشین سپاهانی‌ها که در فصل گذشته نمایش درخشانی در ترکیب استقلال داشت، گزینه بعدی سپاهان است و با توجه به اینکه او دیگر قراردادی با استقلال ندارد احتمال حضورش در سپاهان زیاد است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید