کد خبر:25358
پ

علی پروین: نباید در آن دربی معروف 6 گل به استقلال می زدیم

در آستانه دربی 95، علی پروین صصحبتهای جالبی را در خصوص آن دربی معروف سال 52 مطرح کرد که در ادامه می خوانید.   علی پروین: نباید در آن دربی معروف 6 گل به استقلال می زدیم نباید به استقلال 6 گل می‌زدیم. در آن مسابقه ما هر چه زدیم وارد دروازه شد. یعنی اگر […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

در آستانه دربی 95، علی پروین صصحبتهای جالبی را در خصوص آن دربی معروف سال 52 مطرح کرد که در ادامه می خوانید.

 

علی پروین: نباید در آن دربی معروف 6 گل به استقلال می زدیم

نباید به استقلال 6 گل می‌زدیم. در آن مسابقه ما هر چه زدیم وارد دروازه شد. یعنی اگر باز هم توپ می‌بردیم، دوباره گل می‌شد. حتی می‌توانستیم 10 گل بزنیم. آن روز، روز استقلال نبود و بدشانس هم بودند.

راستش ما وقتی در زمین بودیم تحت تاثیر جو ،بازی‌مان را می‌کردیم اما وقتی به رختکن رفتیم تازه متوجه شدیم که اشتباه کردیم پشیمان شدیم.

نباید به استقلال 6 گل می‌زدیم.» پروین اضافه کرده: «باید احترام استقلال را نگه می‌داشتیم. ممکن بود آن روز، روز ما نباشد. در فوتبال این چیزها پیش می‌آید. ما مطمئن بودیم بازی را می‌بریم و باید در نیمه دوم با طمانینه بازی می‌کردیم.

هیچ‌وقت فکر نمی‌کردیم بعدها چنین جوی در فوتبال درست شود. آن وقت‌ها شبکه مجازی و تلگرام و اینستاگرام نبود. بعدها که این چیزها آمد دیدیم هواداران چقدر کری می‌خوانند و گاهی توهین می‌کنند. این اصلا خوب نیست.

اگر زمان به عقب بازگردد در بازی سال 52 جور دیگری بازی را تمام می‌کردیم. این باشگاه همیشه قابل احترام است. بارها گفته‌ام. استقلال و پرسپولیس مکمل هم هستند. اگر این دو تیم بد باشند فوتبال ایران است که ضرر می‌بیند. منتها الان دشمنی زیاد شده و این اصلا خوب نیست.

دیدگاه کاربران 5 دیدگاه
 • ناشناس 10 مه 2021 / 5:21 ب.ظ

  حیف که نظرات پرسپولیسی ها ثبت نمیشه وگرنه این کیسه های شیشه ای رو میکردم تو کیسه شیش رو ساختن برای کیسه ها

 • ایران 10 مه 2021 / 4:54 ب.ظ

  پرسپولیس همیشه سرور الاستقلاله

 • یوسف 10 مه 2021 / 1:15 ب.ظ

  پروین ادم بزرگیه ولی اون دربی معروف که 8تاخورده یادش رفته تاصب میزدن میرفت تولنگ ننه ی علی دمبه

 • ع ع 10 مه 2021 / 11:41 ق.ظ

  لعنت به وزیر بی شرف

 • ع ع 10 مه 2021 / 11:40 ق.ظ

  گم شو لنگی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید