کد خبر:12187
پ

علی نامدار هوادار متمول آبی ها جانشین احمد سعادتمند در استقلال

علی نامداری جانشین احمد سعادتمند در هیئت مدیره استقلال می شود.   علی نامدار هوادار متمول آبی ها جانشین احمد سعادتمند در استقلال بعد از آنکه هیات مدیره استقلال تشخیص داد احمد سعادتمند را از مدیریت این باشگاه کنار بگذارد، مدیر معزول آبی‌ها نیز حاضر به ادامه همکاری در هیات مدیره این باشگاه نشد تا […]

علی نامداری جانشین احمد سعادتمند در هیئت مدیره استقلال می شود.

 

علی نامدار هوادار متمول آبی ها جانشین احمد سعادتمند در استقلال

علی نامدار هوادار متمول آبی ها جانشین احمد سعادتمند در استقلال

بعد از آنکه هیات مدیره استقلال تشخیص داد احمد سعادتمند را از مدیریت این باشگاه کنار بگذارد، مدیر معزول آبی‌ها نیز حاضر به ادامه همکاری در هیات مدیره این باشگاه نشد تا هیات مدیره استقلال با ۴ عضو به کار خود ادامه داده و دارای یک صندلی خالی باشد.

اسماعیل خلیل زاده رییس و هادی زبده شیرکوهی به همراه حجت نظری و مهدی عبدیان، اعضای این هیات مدیره چهار نفره را تشکیل می‌دهند که بعد از کنار گذاشتن سعادتمند به کار خود در این باشگاه ادامه دادند.

هیات مدیره استقلال برای تکمیل شدن یک عضو جدید نیاز دارد و به همین منظور گفته می‌شود «علی نامداری» اصلی‌ترین گزینه برای تصاحب صندلی پنجم هیات مدیره آبی‌ها می‌باشد.

علی نامداری همان هوادار متمولی است که در ماه‌های اخیر بارها برای استقلال دست به جیب شد و با توجه به تمکن مالی توانست بسیاری از مشکلات پیش روی آبی‌ها را از پیش روی این باشگاه بردارد.

بعد از انتخاب پنجمین عضو، این هیات مدیره مدیر منتخب خودش را که می‌تواند خارج از اعضا باشد برای مدیرعاملی انتخاب و به جهت تایید نهایی به وزارت ورزش و جوانان (مجمع باشگاه) معرفی خواهد کرد.

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
 • استقلالی 28 دسامبر 2020 / 5:09 ب.ظ

  اگه واحدش راه بیوفته به نظرت ارزش این ۱۴ سال صبر رو داره یا نه؟

 • علی 16 نوامبر 2020 / 4:33 ب.ظ

  سال 85 یه واحد تجاری از آقای علی نامداری خریدیم تو عبدل آباد خیابان شکوفه مجتمع تجاری اداری کوه نور
  تو قراردادمون نوشته 20 ماهه تحویل میدیم. الان سال 99 شده یعنی 14 سال سرمایه ما دست ایشون بوده ولی هنوز مجتمع تکمیل نشده تاییدیه آتش نشانی نداره پایانکار نداره
  همه زندگی ما همون یک مغازه بود که خریدیم. 14 سال میگذره
  نمیدونم باید چی بگم! ولی این رسمش نیست جناب آقای حاج!!! علی نامداری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید