کد خبر:12504
پ

علت جدایی شاهین طاهرخانی از استقلال مشخص شد

علت جدایی شاهین طاهرخانی از استقلال مشخص شد.   علت جدایی شاهین طاهرخانی از استقلال مشخص شد پرویز مظلومی در خصوص اخباری مبنی بر اینکه شاهین طاهرخانی بخاطر مسائل مالی و کاهش قراردادش از استقلال جدا شده است، اظهار کرد: موضوعی که درباره مسائل مالی می‌گویند، دروغ است. طاهرخانی با محمود فکری صحبت کرد و […]

علت جدایی شاهین طاهرخانی از استقلال مشخص شد.

 

علت جدایی شاهین طاهرخانی از استقلال مشخص شد

علت جدایی شاهین طاهرخانی از استقلال مشخص شد

پرویز مظلومی در خصوص اخباری مبنی بر اینکه شاهین طاهرخانی بخاطر مسائل مالی و کاهش قراردادش از استقلال جدا شده است، اظهار کرد: موضوعی که درباره مسائل مالی می‌گویند، دروغ است. طاهرخانی با محمود فکری صحبت کرد و گفت که من جوان هستم و نیاز دارم به تیمی بروم تا فرصت بازی بیشتری داشته باشم.

? محمود فکری این اجازه را به طاهرخانی داد تا به تیمی برود که پیشرفت کند. این بازیکن به آقای فکری گفت که شما در استقلال با ۴ دفاع بازی می‌کنید که در این سیستم فرصت کمتری به من می رسد و به همین دلیل فکری با جدایی او موافقت کرد. به بازیکن هم عنوان شد که کارهای جدایی‌اش از استقلال را انجام دهد.

?مدیر تیم استقلال درباره اینکه طاهرخانی به صورت قرضی به تیم دیگری می‌رود یا جدایی او دائمی خواهد بود، ابراز کرد: در جریان تصمیمات باشگاه نیستم ولی کاری که ما کردیم، این بود تا باتوجه به درخواست بازیکن، او را به باشگاه معرفی نمودیم تا به تیمی برود که بازی کند.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • ناشناس 10 نوامبر 2020 / 10:27 ب.ظ

    حضور امید ابراهیمی قطعا بسیار مفیدست و مقدم ایشانرا گرامی خواهیم داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید