کد خبر:20363
پ

طوفان توئیتری هواداران استقلال علیه آذری جهرمی : ریپورت و بلاک !

پس از اینکه آذری جهرمی وزیر ارتباطات بعد از برد پرسپولیس مقابل گل گهر با یک کری عجیب، به استقلالی ها متلک انداخت، این حرکت او با واکنش منفی بسیاری از هواداران و شخصیت های استقلالی مواجه شد به طوری که از ساعاتی پیش هواداران استقلال در توئیتر به ریپورت و بلاک کردن آذری جهرمی […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

پس از اینکه آذری جهرمی وزیر ارتباطات بعد از برد پرسپولیس مقابل گل گهر با یک کری عجیب، به استقلالی ها متلک انداخت، این حرکت او با واکنش منفی بسیاری از هواداران و شخصیت های استقلالی مواجه شد به طوری که از ساعاتی پیش هواداران استقلال در توئیتر به ریپورت و بلاک کردن آذری جهرمی پرداخته اند تا توئیتر اکانت او در توئیتر را مسدود کند.

 

طوفان توئیتری هواداران استقلال علیه آذری جهرمی : ریپورت و بلاک !

آذری جهرمی در داع از کری خوانی خود گفت:

 

چرا باید عذر‌خواهی کنم؟ مگر توهین کردم؟ مگر تاریخ را من رقم زدم؟ مگر آقای خلیل زاده ننوشت آرزوی شما خاطرات ما است؟ او دیشب هم به من زنگ زد و گفت می‌خواهم مطلبی را منتشر کنم و من هم گفتم ایرادی ندارد. آنها هم حق دارند.آقای فنونی زاده هم مطلبی نوشت، ما حتی با این فرد چند جلسه فوتبال بازی کردیم و با هم دوست هستیم. فضای ورزش جوانمردانه است و هر کُری مودبانه‌ ای ایرادی ندارد. من گفتم هر استقلالی علیه من کری خواند شما پخش کنید، من اصلا ناراحت نمی‌شوم. من هم یک جوان هستم و بی ادبی نکردم، جمله دوم من طوری بود که یک عده گفتند آقای وزیر شما درست گفتید دو ستاره استقلال دست نیافتنی است.

دیدگاه کاربران 13 دیدگاه
  • ناشناس 3 اسفند 1399 / 4:06 بعد از ظهر

    انسان کری نمیخوانه. کری خواندن رفتار جفتگیری حیواناته. ما استقلالی ها هیچوقت نمیگیم پرسپولیس سوراخه یا حتی تیم با ارزش گل گهر. ولی میگیم عدالت در لیگ و وزارت نیست و پرسپولیس حکومتیه.

  • سینا 3 اسفند 1399 / 8:09 قبل از ظهر

    من خودم استقلالیم..اما تاسف میخورم که هنوز نمیدونیم وزیر هم انسانه و میتونه کری بخونه.نه توهین کرده نه چیزی دیگه.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید