کد خبر:6620
پ

طغیان علی کریمی علیه معاون سعادتمند: آقای عشق مصاحبه را نمی شناسم!

هافبک استقلال نسبت به شایعه پیشنهاد ۲۰ میلیاردی‌اش برای تمدید قرارداد با این تیم واکنش نشان داد. علی کریمی یکی از ستاره‌هایی است که استقلالی‌ها امیدوار به ادامه همکاری و تمدید قرارداد با او هستند. در این رابطه اما طی روزهای اخیر شایعات زیادی منتشر شده و حتی برخی ادعای پیشنهاد ۲۰ میلیاردی این هافبک […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

هافبک استقلال نسبت به شایعه پیشنهاد ۲۰ میلیاردی‌اش برای تمدید قرارداد با این تیم واکنش نشان داد.

علی کریمی یکی از ستاره‌هایی است که استقلالی‌ها امیدوار به ادامه همکاری و تمدید قرارداد با او هستند. در این رابطه اما طی روزهای اخیر شایعات زیادی منتشر شده و حتی برخی ادعای پیشنهاد ۲۰ میلیاردی این هافبک به آبی‌پوشان برای تمدید قرارداد را داده‌اند. موضوعی که اکنون با واکنش علی کریمی همراه شده و این بازیکن در این زمینه به خبرنگار ما می‌گوید: من اصلا مددی را نمی‌شناسم که بخواهم با ایشان حرفی داشته باشم و مذاکره کنم. اگر قرار به مذاکره باشد بنده فقط با مدیرعامل باشگاه صحبت می‌کنم.

علی کریمی که به شدت نسبت به صحبت‌های معاون استقلال در یکی از رسانه‌ها شاکی است در ادامه به ایلنا می‌گوید: بعد از فینال جام حذفی بنده نه با کسی مذاکره‌ای کردم و نه با کسی حرفی زدم حتی مصاحبه‌ای هم در خصوص شایعات اخیر از من ندیده‌اید. ایشان با عشق مصاحبه، هر روز یک مطلبی در خصوص من انعکاس می‌دهد. بنده فقط شب گذشته مکالمه‌ای با آقای سعادتمند داشتم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید