کد خبر:8849
پ

صدور مجوز حرفه ای استقلال در گروه رضایت ستاره پرسپولیس | کنعانی زادگان راضی می شود؟

استقلال برای شرکت در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا مانند تر فصل نیاز به اخذ مجوز حرفه‌ای دارد و یکی از شروط کسب این مجوز عدم بدهکاری به بازیکنان و سرمربیان پیشین باشگاه‌هایی است که جواز صعود به لیگ قهرمانان را به دست آورده‌اند.   صدور مجوز حرفه ای استقلال در گروه رضایت ستاره […]

استقلال برای شرکت در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا مانند تر فصل نیاز به اخذ مجوز حرفه‌ای دارد و یکی از شروط کسب این مجوز عدم بدهکاری به بازیکنان و سرمربیان پیشین باشگاه‌هایی است که جواز صعود به لیگ قهرمانان را به دست آورده‌اند.

 

صدور مجوز حرفه ای استقلال در گروه رضایت ستاره پرسپولیس | کنعانی زادگان راضی می شود؟

صدور مجوز حرفه ای استقلال در گروه رضایت ستاره پرسپولیس | کنعانی زادگان راضی می شود؟

کنعانی زادگان یکی از بازیکنانی است که بابت حضورش در استقلال از این باشگاه طلبکار است و استقلال باید تا ظهر امروز نظر او را برای تخفیف و یا دریافت مطالباتش را جلب کند و نامه آن را به کنفدراسیون ارسال کند.

کنعانی زادگان که ۴۷۵ میلیون تومان از این باشگاه طلب داشت تخفیف داده و با دریافت ۳۵۰ میلیون تومان رضایت می‌دهد؛ او قراراست امروز به همراه تیم ملی ابتدا راهی فرودگاه امام خمینی (ره) سپس به ازبکستان سفر کند که باشگاه استقلال فرصت دارد تا ظهر امروز با او تسویه حساب کرده و رضایتش را جلب کند.

مدافع حال حاضر سرخ‌ها دو فصل پیش و بعد از پایان دوران سربازی‌اش راهی استقلال شده بود و بعد از مدت کوتاهی حضور در این تیم به دلیل مصدومیت از لیست خارج شد. اتفاقات رقم خورده در این جدایی باعث ناراحتی شدید مدافع جنوبی حال حاضر پرسپولیس شده و او علیرغم تماس های چند باره مدیران استقلال از مواضع خود برای بخشیدن و رضایت در خصوص مطالباتش کوتاه نیامده است. در نهایت مدیران تیم استقلال موفق شده اند تخفیفی 125 میلیونی از او دریافت کنند و این در حالیست که این بازیکن اعلام کرده که در صورت دریافت 350 میلیون باقیمانده تا پیش از سفر به ازبکستان، رضایت خود را اعلام خواهد کرد.

کلیدواژه : استقلالپرسپولیس

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • غلامرضا 6 اکتبر 2020 / 10:45 ب.ظ

    پرسپولیس وطرفدارش گو… ن وسلام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید