کد خبر:32383
پ

صحبت های یحیی گل محمدی پس از شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس پس از شکست تیمش مقابل آلومینیوم صحبتهای جالبی را مطرح کرد که در ادامه می خوانید.   صحبت های یحیی گل محمدی پس از شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم 🔺یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار تیمش مقابل آلومینیوم اراک در نشست خبری گفت: اول به تیم آلومینیوم تبریک […]

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس پس از شکست تیمش مقابل آلومینیوم صحبتهای جالبی را مطرح کرد که در ادامه می خوانید.

 

صحبت های یحیی گل محمدی پس از شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم

🔺یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار تیمش مقابل آلومینیوم اراک در نشست خبری گفت: اول به تیم آلومینیوم تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم این تیم برای بردن تیم شایسته‌ای بود. ما تیمی نبودیم که امروز حتی مساوی هم بگیریم. حریف خیلی بهتر از ما بازی کرد و جنگید. از موقعیت‌ها هم خوب استفاده کرد و به آنها تبریک می‌گویم. از آن طرف هم ما شرمنده مردم و هواداران شدیم. ما بازی خوبی ارائه نکردیم. نه کیفیت خوبی داشتیم و نه نتیجه خوبی کسب کردیم. حرف زیادی نداریم، ولی باید سعی کنیم خودمان را پیدا کنیم و ریکاوری خوبی انجام دهیم.

🔺وی در ادامه افزود: ما باید تلاش کنیم فقط بهتر شویم. این کاری است که باید در روزهای آینده انجام دهیم. یک بازی سنگین دیگر مقابل گل‌گهر داریم. باید درس زیادی از این بازی بگیریم. ما سال گذشته نیز به آلومینیوم باختیم، ولی بعدش توانستیم در شش بازی به پیروزی برسیم. الان هم اتفاقات شبیه سال گذشته است. فقط باید سعی کنیم بهتر شویم و بیشتر تلاش کنیم.

🔺سرمربی تیم پرسپولیس در مورد اینکه به نظر می‌رسد بازیکنان این تیم از نظر روحی مشکل دارند، گفت: دنبال بهانه و علت نیستیم، اما اتفاقات و تصمیم‌گیری‌هایی که برای پرسپولیس در ماه‌های اخیر انجام شده کار را برای تیم سخت کرده است.

🔺گل محمدی ادامه داد: این را که چرا تیم در این وضعیت افتاده است، نمی‌خواهیم مو شکافانه بررسی کنیم. همه می‌دانند که بعد از پنج دوره قهرمانی جلوی تیم سنگ‌اندازی زیادی می‌شود و دوست ندارند این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد. امیدوارم اشتباه کنم، ولی شاید خود من هم یکی از پروژه‌ها برای شکست و نابودی پرسپولیس باشم. امیدوارم این اتفاق نیفتاده باشد و اشتباه کنم. وقتی اتفاقات پرسپولیس را کنار هم می‌گذاریم فقط یک دلیل می‌تواند داشته باشد و آن هم این است که اجازه ندهند این تیم موفق شود. الان نمی‌خواهم زیاد صحبت کنم، بعد از باخت است و شاید خیلی‌ها فکر کنند دنبال بهانه هستیم. همانطور که گفتم باید بیشتر تلاش کنیم.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • زهرا 2 نوامبر 2021 / 8:40 ب.ظ

    پرسپولیس زیباترین عشق جهان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید