کد خبر:20598
پ

صحبتهای شگفت انگیز مدیرعامل استقلال | باز شدن پنجره نقل و انتقالات در وقت گل نی !

احمد مددی مدیرعامل استقلال امروز در مصاحبه ای جدید مدعی شد، ان شالله تا 28 اسفند، پنجره نقل و انتقالات استقلال باز خواهد شد و این در حالیست که تا آن تاریخ استقلالی ها 3 بازی از نیم فصل دوم را برگزار کرده اند و این خوش خیالی مدیرعامل استقلال که همان تاریخ را نیز […]

احمد مددی مدیرعامل استقلال امروز در مصاحبه ای جدید مدعی شد، ان شالله تا 28 اسفند، پنجره نقل و انتقالات استقلال باز خواهد شد و این در حالیست که تا آن تاریخ استقلالی ها 3 بازی از نیم فصل دوم را برگزار کرده اند و این خوش خیالی مدیرعامل استقلال که همان تاریخ را نیز با ان شالله و ماشالله اعلام کرده قابل تامل به نظر می رسد.

 

صحبتهای شگفت انگیز مدیرعامل استقلال | باز شدن پنجره نقل و انتقالات در وقت گل نی !

از ۱۲ تا ۶۷ درصد قرارداد پرداخت شده ولی گردن ما از مو بازیک تر است چون باید به تعهداتمان پایبند باشیم. ان شاء الله به زودی پرداختی خوبی به بازیکنان خواهیم داشت تا روند رو به رشد استقلال متوقف نشود.

🔹متاسفانه همان اتفاقات قبلی دامان ما را گرفته است. به واسطه بدهی بازیکن بلغاری، نیکولای بودوروف که برای ما بازی چندانی هم نکرد و بازیکن باکیفیتی هم نبود، باید ۱۴۰ هزار یورو پرداخت کنیم. این قول را به هواداران می دهم تا قبل از ۲۸ اسفند ماه پنجره را باز کنیم و بازیکنان مدنظرمان را اگر به توافق برسیم، جذب کنیم. ما در استقلال چیزی کم نداریم و در هر پست حداقل دو بازیکن خوب و درجه یک داریم.

🔹او از دی ۹۸ پولی نگرفته بود و با تزریق منابع ما به تیم برگشت. بیش از بقیه بازیکنان به او پرداختی داشتیم چون خیلی عقب بودیم اما بعد از دربی ایران را ترک کرد و بدون اطلاع قبلی رفت. شایعه دوپینگ او هم کذب محض بود. حالا اعلام آمادگی کرده که برگردد.

🔹مهدی قائدی پسر استقلال است و بیشترین پرداختی این دوره را به او داشتیم و ۶۷٪ پرداختی صورت گرفته است. در دوره قبلی رقم پرداختی بازیکنان به طرز عجیبی افزایش پیدا کرده بود اما قاطعانه می گویم بازیکن مقصر نیست. مذاکره دو طرفه است و باید تلاش کنیم عقد قرارداد برد-برد باشد.

🔹متاسفانه رقم قرارداد برخی بازیکنان افزایش نامتعارف داشته است. به قائدی هم در آن دوره وعده هایی داده شده اما به آن عمل نشد. البته تا سال ۱۴۰۲ با ما قرارداد دارد. تلاش می کنیم تا در یک فرآیند قانونی و با مذاکره نهادهای ذیربط بتوانیم قرارداد این بازیکن را ترمیم کنیم.

🔹ما با مهدی کیانی صحبت کردیم که ظاهرا گفتند ریگی را تحویل بدهید تا کیانی را تحویل بدهیم که مخالفت جدی کردم چون ریگی جز بازیکنان خوب و آینده دار ما است. در بخش های دفاع، هافبک و خط حمله هم با چند بازیکن دیگر گفتگو کرده ایم. همچنین تلاش می کنیم به جای علی کریمی بازیکن خوبی را در حد او جذب کنیم.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • ناشناس 23 فوریه 2021 / 3:48 ب.ظ

    خفه شو بابا با اون وزیر حق مردم خور

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید