کد خبر:21373
پ

صحبتهای جنجالی افشین پیروانی علیه عزیزی خادم: می دانیم می خواهید پرسپولیس قهرمان نشود!

افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس که پس از عدم صدور کارت بازی مهدی ترابی برای دیدار پرسپولیس مقابل صنعت نفت بسیار عصبانی به نظر می رسید فدراسیون فوتبال و کمیته تعیین وضعیت را به باد انتقاد گرفت. در ادامه توجه شما را به اهم صحبتهای جنجالی پیروانی علیه فدراسیون فوتبال جلب می نمائیم.   آمار بازی […]

افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس که پس از عدم صدور کارت بازی مهدی ترابی برای دیدار پرسپولیس مقابل صنعت نفت بسیار عصبانی به نظر می رسید فدراسیون فوتبال و کمیته تعیین وضعیت را به باد انتقاد گرفت. در ادامه توجه شما را به اهم صحبتهای جنجالی پیروانی علیه فدراسیون فوتبال جلب می نمائیم.

 

آمار بازی پرسپولیس و صنعت نفت نیم فصل دوم

 

صحبتهای جنجالی افشین پیروانی علیه عزیزی خادم: می دانیم می خواهید پرسپولیس قهرمان نشود!

 

آقایان تعیین وضعیت چرا فقط قانون را برای پرسپولیس اجرا می کنید؟ آیا همه تیمها بدهی های خود به بازیکنان و مربیان قبلی خود را صاف کرده اند؟ کادر فنی ما از 5 تیم طلب دارد چطور با آنها برخوردی نشده است؟ 5000 مربی، بازیکن، مدیر از تیمهای قبلی خود طلبکارند چرا کمیته وضعیت با آنها اجرا نکرده و فقط با پرسپولیس برخورد کرده است؟

ما مشکلی با اجرای قانون نداریم اما چرا فقط برای پرسپولیس اجرا شد؟ می دانیم می خواند پرسپولیس قهرمان نشود اما به کوری چشم همه آنها امسال هم قهرمان می شویم. تصور می کردیم با حضور عزیزی خادم شرایط قبل عوض خواهد شد اما وضعیت بدتر از قبل شده است. آقایان می خواهند قدرت خود را با برخورد با پرسپولیس به رخ بکشند. ما توانستیم پنجره آسیایی خود را باز کنیم اما آقایان در داخل دوست ندارند پرسپولیس برنده شود و مانع از حضور ترابی در این بازی شد. ترابی تا 3 دقیقه قبل از بازی نمی دانست بازی می کند یا خیر؟ آنها با روح و روان تیم ما بازی کردند؟

کدام تیم لیگ برتری با چارتر سر می کند؟ ما را مجبور کردند تا با چارتر به آبادان سفر کنیم.

دیدگاه کاربران 31 دیدگاه
 • Majid 7 مارس 2021 / 10:14 ق.ظ

  خیلی خوبه قانون اجرا بشه ، اونهای که پارسال میگفتن چرا یحیح اومد پرسپولیس خودشون فکری رو چطور گرفتن؟ خطیبی چطور رفت آلومینیوم ؟ الان کمالوند رو چطور گرفتن؟

  ما با 13 بازیکن که دو تاش 15 ساله بودن رفیتم فینال آسیا ما ازاین جیزها نمیترسیم
  ولی امیدوارم نوبت وطن فروشها هم بشه ، اونا که تو آسیا همه چیزشون رو فروختن که ما نریم فینال

 • ناشناس 7 مارس 2021 / 9:00 ق.ظ

  به کوری چشم تمام کیسه کشای لجن که بوی لجنشان تمام لیگ برداشته امسالم پرسپولیس قهرمانه شما آب بریزید جایی که میسوزه

 • میثم راد 7 مارس 2021 / 12:51 ق.ظ

  لجن تیم حکومتی اخوندی لنگه

 • عشقم پرسپولیش 7 مارس 2021 / 12:34 ق.ظ

  بی شرف آومده پرسپولیسو زمین بزنه چون چشم دیدنشو نداره میسوزه نسوز آقای عزیز خادمی پرسپولیس به کوره چشم تو به امید خدا امسال هم قهرمانه

 • حسن 6 مارس 2021 / 11:32 ب.ظ

  واقعا افشین پیروانی و تیم پرسپولیس فوتبال را به گند کشیدند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید