کد خبر:9176
پ

صحبتهای تکان دهنده رادوشویچ دروازه بان پرسپولیس: بعد از برد السد فقط به من و بشار پاداش ندادند!

بوژیدار رادوشویچ که در مقطعی با عملکرد درخشان خود هواداران این تیم را نسبت به جانشین بیرانوند امیدوار کرده بود، پس از جدایی بیرانوند با افت مواجه شد و حالا با حضور حامد لک بازپش گرفتن جایگاهش برایش سخت به نظر می رسد؛ اما او به هم خوردن تمرکزش بابت عدم پرداخت دستمزدش در 5 […]

بوژیدار رادوشویچ که در مقطعی با عملکرد درخشان خود هواداران این تیم را نسبت به جانشین بیرانوند امیدوار کرده بود، پس از جدایی بیرانوند با افت مواجه شد و حالا با حضور حامد لک بازپش گرفتن جایگاهش برایش سخت به نظر می رسد؛ اما او به هم خوردن تمرکزش بابت عدم پرداخت دستمزدش در 5 ماه اخیر را عامل اصلی این اتفاق می داند که در ادامه بخشی از مصاحبه او را می خوانید.

 

رادوشویچ: 5 ماه است به من دستمزد نداده اند

صحبتهای تکان دهنده رادوشویچ دروازه بان پرسپولیس: بعد از برد السد فقط به من و بشار پاداش ندادند!

 

*تو ۵ ماه است که حقوق نگرفتی و البته مشکلاتی مانند عدم تمدید قرارداد خانه‌ات توسط باشگاه هم وجود دارد، در این خصوص صحبت کن.

نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داده است. من ۴ سال در بدترین شرایط کنار پرسپولیس بودم و این باشگاه را جزوی از خانواده‌ام می‌دانم و بار‌ها وفاداری خود را به پرسپولیس نشان دادم، اما رفتار خوبی با من نشده است. خانواده من ایران و پرسپولیس را مثل خانواده خودشان می‌دانند و با اینکه من خارجی هستم، اما کوچکترین مشکلی برای پرسپولیس ایجاد نکردم؛ پس توقع این همه مشکلات را ندارم.

*از طرف چه کسانی با تو این بد رفتاری صورت گرفت؟

من برای هواداران پرسپولیس احترام زیادی قائل هستم، اما آنهایی که در باشگاه به من بی‌احترامی کردند، توقع احترام از طرف من را نداشته باشند. من بعد از سال‌ها حضور در پرسپولیس دوست ندارم قراردادم با باشگاه به مشکل بخورد و به شکل بدی داستان من و پرسپولیس تمام شود، اما بعضی‌ها من را مجبور می‌کنند چنین رفتاری کنم و دوست دارند اتفاقات بدی رخ بدهد.

*بیشتر و دقیق‌تر توضیح می‌دهی؟

من از آن دست بازیکنان خارجی نبودم که بعد از ۳ ماه پول نگرفتن از پرسپولیس جدا شوم. در این سال‌ها بار‌ها می‌توانستم قراردادم را به صورت یکطرفه فسخ و از پرسپولیس شکایت کنم، اما این کار را نکردم چون پرسپولیس خانه من است. به خاطر همین توقع چنین رفتاری را ندارم. من فقط حقوقم را می‌خواهم و از آن مهم‌تر احترام می‌خواهم.

*فکر می‌کنی چرا از طرف مدیریت این رفتار با تو شده؟

نمی‌دانم، من برای این سوال هیچ جوابی ندارم! نمی‌دانم چرا به من احترام نگذاشتند. مگر می‌شود بعد از بازی با السد به همه پاداش داده شود و فقط من و بشار پول نگیریم؟ ۵ ماه است حقوق نگرفتم و قرارداد خانه من را هم تمدید نمی‌کنند! اینها بی‌احترامی نیست؟ من جز حق و حقوقم چیز بیشتری نمی‌خواهم، اما آن را هم نمی‌دهند و بی‌احترامی هم می‌کنند.

*رفتار کادرفنی با تو چطور بوده؟

کادرفنی بهترین رفتار را با من داشته و از آن جهت مشکلی نیست. البته من برای رسیدن به نفر اول دروازه‌بانی پرسپولیس ۴ سال زحمت کشیدم، اما این جایگاه را از دست دادم. من حرفه‌ای هستم و با تمرین و تلاش دوباره این جایگاه را به دست می‌آورم اما هیچ رفتار بدی از جانب کادرفنی با من نشد. البته شاید انتظار داشتم در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنم اما عملکرد حامد لک عالی بود. ضمن اینکه نتیجه گرفتن تیم مهم‌تر بود و من هم مثل همه از رسیدن به فینال خوشحال شدم.

*با این شرایط امکان دارد که از پرسپولیس جدا شوی؟

الان سال پنجمی است که من در پرسپولیس هستم و همیشه با هواداران رابطه خوبی داشتم. اگر عشق و علاقه من به هواداران پرسپولیس دروغ بود آنها بعد از یک سال متوجه می‌شدند. شما نمی‌توانی ۴ سال به هواداران دروغ بگویی. ۴ سال است عشقم را به هواداران و باشگاه پرسپولیس نشان دادم. آنها هم همیشه من را حمایت کردند و به من لطف داشتند. اینها را گفتم که همه بدانند جز حقم چیز زیادی نمی‌خواهم. من دوست دارم در پرسپولیس بمانم چون این تیم و این باشگاه مثل خانواده من است، ولی رفتاری که از مدیریت باشگاه می‌بینم، رفتار خوبی نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید