کد خبر:28790
پ

شکایت باشگاه استقلال از امیرحسین صادقی

باشگاه استقلال از مدافع پیشین خود شکایت کرد.   شکایت باشگاه استقلال از امیرحسین صادقی به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، در پی اصرار آقای امیرحسین صادقی بر مطرح کردن صحبت‌های نادرست علیه مدیرعامل باشگاه استقلال، این باشگاه از ایشان به دلیل تشویش اذهان عمومی، توهین و افترا طرح شکایت نموده است. لازم به ذکر […]

باشگاه استقلال از مدافع پیشین خود شکایت کرد.

 

شکایت باشگاه استقلال از امیرحسین صادقی

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، در پی اصرار آقای امیرحسین صادقی بر مطرح کردن صحبت‌های نادرست علیه مدیرعامل باشگاه استقلال، این باشگاه از ایشان به دلیل تشویش اذهان عمومی، توهین و افترا طرح شکایت نموده است.

لازم به ذکر است باشگاه استقلال و تمامی ارکان آن احترام و ارج نهادن به جایگاه تمامی پیشکسوتان را وظیفه خود می‌دانند و سیاست باشگاه همواره بر این اصل است اما با توجه به اصرار ایشان بر ارائه صحبت‌های خلاف واقع، آقای صادقی باید در دادسرای فرهنگ و رسانه و در برابر قانون پاسخگوی صحبت‌های خود باشند.

باشگاه استقلال حق نقد را برای کلیه پیشکسوتان و هواداران خود محترم می‌شمارد اما توهین و تهدید به هریک از اعضای باشگاه با اقدامات قضایی همراه خواهد بود.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 5 جولای 2021 / 1:05 ب.ظ

    باشگاه استقلال نه مددی !!! حرکت مددی دقیقا مثل حرکت باشگاه خودشونه (پیروزی) ، که هرکی حرف می زنه فوراً ازش شکایت میکنه اگه عرضه داری مشکلات باشگاهو حل کن ، ولی فکر کنم برای این شکایت پول تو حساب باشگاه ( مددی ) باشه …

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید