کد خبر:8605
پ

شکایت النصر از پرسپولیس به خاطر استفاده از بازیکن غیرقانونی

همانطور که در اخبار داشتیم، پیش از برگزاری بازی دو تیم پرسپولیس و النصر، مسئولین تیم عربستانی به همتای ایرانی خود هشدار داده بودند که از بازیکنان جدیدشان استفاده نکنند چرا که در این صورت، آنها در انتهای بازی شکایتی را تنظیم خواهند کرد. باشگاه النصر عربستان بعد از شکست برابر پرسپولیس شکایت عجیبی علیه […]

همانطور که در اخبار داشتیم، پیش از برگزاری بازی دو تیم پرسپولیس و النصر، مسئولین تیم عربستانی به همتای ایرانی خود هشدار داده بودند که از بازیکنان جدیدشان استفاده نکنند چرا که در این صورت، آنها در انتهای بازی شکایتی را تنظیم خواهند کرد. باشگاه النصر عربستان بعد از شکست برابر پرسپولیس شکایت عجیبی علیه این باشگاه مطرح کرده است.

شکایت النصر از پرسپولیس به خاطر استفاده از بازیکن غیرقانونی

شکایت النصر از پرسپولیس به خاطر استفاده از بازیکن غیرقانونی

 پرسپولیس در پایان ۱۲۰ دقیقه جدال با النصر عربستان در نهایت در ضربات پنالتی موفق به شکست نماینده عربستانی شد تا به عنوان تیم قهرمانی منطقه غرب راهی فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ شود.

باشگاه النصر با ادعای این موضوع که پرسپولیس بعد از نقل و انتقالات اقدام به جذب بازیکن کرده، نسبت به سود بردن از نفرات جدید این تیم شکواییه خود را تنظیم و به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده است.

باید دید در شرایطی که هم باشگاه پرسپولیس و هم فدراسیون فوتبال ایران مدعی شده بودند جذب نفرات جدید و ثبت آنها قبل از اعمال محرومیت پنجره نقل و انتقالاتی بوده، شکایت النصری‌ها به کجا خواهد رسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید