کد خبر:31054
پ

شفاف سازی باشگاه استقلال در مورد هزینه ۲۵۰ هزار دلاری اردوی امارات

بهرام امیری سرپرست استقلال در خصوص شائبه هایی که در خصوص میزان هزینه کرد ۲۵۰ هزار دلار برای اردوی دوبی مطرح شده، توضیحاتی ارائه کرد.   شفاف سازی باشگاه استقلال در مورد هزینه ۲۵۰ هزار دلاری اردوی امارات 🔹بر اساس منابع درآمدی از محل ترانسفر مهدی قایدی، در زمان حضور در کشور امارات با حضور […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

بهرام امیری سرپرست استقلال در خصوص شائبه هایی که در خصوص میزان هزینه کرد ۲۵۰ هزار دلار برای اردوی دوبی مطرح شده، توضیحاتی ارائه کرد.

 

شفاف سازی باشگاه استقلال در مورد هزینه ۲۵۰ هزار دلاری اردوی امارات

شفاف سازی باشگاه استقلال در مورد هزینه 250 هزار دلاری اردوی امارات

🔹بر اساس منابع درآمدی از محل ترانسفر مهدی قایدی، در زمان حضور در کشور امارات با حضور آقایان مظلومی و قیم، مبلغ ۲۵۰ هزار دلار را از نماینده ای که وظیفه دریافت پول را داشت، دریافت نمودیم.

🔹بر اساس قرارداد منعقد شده با باشگاه الوصل که از قبل تنظیم شده بود و با توجه به میزبانی باشگاه استقلال، پرداخت هزینه‌های اجازه زمین مسابقه، اجاره زمین تمرینی، ترانسپورت دو تیم استقلال و الهلال به مدت ۴ روز به عدد ۱۱۰ هزار دلار توافق گردیده بود.

🔹همچنین کاروان استقلال در این سفر شامل ۴۹ نفر بود که به دلیل پاندمی کرونا و قوانین AFC برای هر نفر یک اتاق در نظر گرفته شده بود. همچنین یک اتاق برای ماساژ و یک اتاق برای انبار وسایل تدارکات اردوی استقلال در نظر گرفته شد. همچنین هزینه های صبحانه، نهار، شام و خشکشویی البسه بازیکنان در هتل ۵ ستاره، به میزان ۸۰ هزار دلار مورد توافق قرار گرفته و قراردادی در این باره تنظیم و امضا شده بود.

🔹همچنین ۲۰ هزار دلار بابت هزینه اسکان و ترانسپورت تیم داوری، مسئولین AFC و تیم پزشکی نیز به صورت جداگانه بعد از عقد قرارداد، پرداخت شد.

🔹قرارداد اولیه ما به مدت ۴ شب بود اما به دلیل طولانی تر شدن اردو، قرارداد متممی با باشگاه الوصل برای ترانسپورت استقلال و اجاره زمین تمرین و همچنین تست کرونا الزامی تمامی مسئولین برگزاری مسابقه که تعداد آنها ۱۶۰ نفر بود و باید ۴۸ ساعت قبل از شروع مسابقه انجام می شد، منعقد گردید که ۱۹۵۰۰ دلار مبلغ آن بود. همچنین بر اساس قوانین کشور امارات ۵ درصد مالیات به این ارقام باید اضافه شود که در نهایت هزینه های باشگاه استقلال تقریبا ۲۴۰ هزار دلار شد.

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید