کد خبر:19063
پ

شبی که محمود فکری با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد

برنامه فوتبال برتر شب گذشته به شکل عجیبی رقم خورد به طوری که بسیاری از علاقه مندان به این برنامه منتظر مناظره یحیی گل محمدی و رسول پناه بودند اما به یکباره سرمربی استقلال سر از این برنامه در آورد و صحبتهای جنجالی زیادی را مطرح کرد که باب میل مسئولین و هواداران پرسپولیس نبود. […]

برنامه فوتبال برتر شب گذشته به شکل عجیبی رقم خورد به طوری که بسیاری از علاقه مندان به این برنامه منتظر مناظره یحیی گل محمدی و رسول پناه بودند اما به یکباره سرمربی استقلال سر از این برنامه در آورد و صحبتهای جنجالی زیادی را مطرح کرد که باب میل مسئولین و هواداران پرسپولیس نبود.

 

محمود فکری یا محمود بی فکری | نقد صحبتهای عجیب سرمربی استقلال در برنامه فوتبال برتر

 

شبی که محمود فکری با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد

شبی که محمود فکری با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد

فکری که برای دفاع از خود و کادر نی اش در مدت حضورشان در استقلال با توپ پر و دلی پر از گلایه در این برنامه حضور پیدا کرده بود نسبت به عملکرد هواداران استقلال که از تیمی که در در جدول قرار دارد گله کرد؛ او از مسئولین سازمان لیگ به واسطه اینکه برنامه بازی ها را باب میل پرسپولیس چیده اند نیز گلایه داشت و در نهایت از مجری برنامه فوتبال برتر نیز به اتهام پرسپولیسی بودن، گله داشت که چرا به صورت یک سویه این برنامه را اجرا می کند. اما اوج ماجرا وقتی بود که کری در انتقاد از محمدحسین میثاقی به وی متذکر شد چرا نباید آقای گل محمدی بیاید و در این برنامه پاسخگو باشد؟ چرا مناظره برگزار نشد؟ چرا آقای رسول پناه به تنهایی نیامدند از اتفاقات پشت پرده پرسپولیس بگویند؟  چرا وقتی نوبت استقلال شد اسماعیل خلیل زاده را به برنامه دعوت کردید و سیر تا پیاز دو سال گذشته استقلال را روی دایره ریختید و …

 

همین صحبتهای فکری باعث شد تا ابراهیم شکوری به عنوان سخنگوی باشگاه پرسپولیس روی خط بیاید و از ادبیات محمود فکری در نام بردن از تیم پرسپولیس انتقاد کند که صحبتهای شکوری باعث عصبانی تر شدن فکری شد به طوری که او از قالب سرمربی استقلال خارج شد و دوباره به همان محمود فکری جنگنده دوران بازیگری اش تبدیل شد و گفت:

 

من از آقای شکوری گله دارم که مثل یک هوادار خردسال در آنتن زنده کری می خواند و مدعی می شود حضور شما در آسیا به خاطر پرسپولیس بوده است. ایشان وقتی ما 20 سال قبل فینال آسیا بازی می کردیم کجا بودند؟ وقتی 4 بار در فینال آسیا حضور پیدا کردیم پرسپولیس کجا بود؟ آیا تیم جوبیلو ایواتا تیم کمی است که در فینال ما با آن بازی کردیم؟

دیدگاه کاربران 16 دیدگاه
  • ناشناس 2 فوریه 2021 / 4:19 ب.ظ

    فکری اگه ذات داشت که نوچه قلعه نوعی و مافیا نمیشد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید