کد خبر:10592
پ

شایعه وحشتناک در پرسپولیس | ارتباط مدیریت قبل با جدایی شجاع خلیل زاده و فایل صوتی

در حالی که بسیاری از هواداران پرسپولیس از شب گذشته تاکنون به صورت بهت زده ای اتفاقات در باشگاه خود را دنبال می کنند، به نظر می رسد سرنخ هایی وجود دارد که اپوزیسیون مهدی رسول پناه که در هفته گذشته به شدت با توپخانه رسانه ای خود به او تاختند، عامل جدایی شجاع خلیل […]

در حالی که بسیاری از هواداران پرسپولیس از شب گذشته تاکنون به صورت بهت زده ای اتفاقات در باشگاه خود را دنبال می کنند، به نظر می رسد سرنخ هایی وجود دارد که اپوزیسیون مهدی رسول پناه که در هفته گذشته به شدت با توپخانه رسانه ای خود به او تاختند، عامل جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس شده اند.

 

شایعه وحشتناک در پرسپولیس | ارتباط مدیریت قبل با جدایی شجاع خلیل زاده و فایل صوتی

شایعه وحشتناک در پرسپولیس | ارتباط مدیریت قبل با جدایی شجاع خلیل زاده و فایل صوتی

شجاع خلیل زاده که به تازگی قول تمدید قرارداد 6 ساله ش را به هواداران پرسپولیس داده بود به یکباره و پس از توافق بر سر بسیاری از جزئیات، از میز مذاکره بلند شد و به قطر رفت. برخی معتقدند جریان مخالف رسول پناه با علم به حساسیت شجاع خلیل زاده و البته باند رسانه ای که در اختیار دارند، شب قبل از جدایی خلیل زاده و در حالی که همه چیز به خوبی پیش می رفت ابتدا توسط ح.ق معروف شروع ب شانتاژ و فرافکنی در خصوص اتفاقات رخ داده در پرسپولیس کرده و رسول پناه را مقصر اتفاقات بعدی قلمداد کردند و پس از آن نیز در ساعات پایانی شب، فایل صوتی جنجالی که مهدی رسول پناه در آن از خجالت شجاع خلیل زاده در آمده بود را منتشر کردند تا با این ترفند، خلیل زاده را عصبی کرده و از پرسپولیس دور کنند.

 

ح.ق که دست راست مدیرعامل سابق پرسپولیس به حساب می آمد در هفته گذشته تلاش زیادی برای سیاه نمایی عملکرد رسول پناه داشت و برای بد جلوه دادن او نزد هواداران پرسپولیس احتمالاً سناریوی دور کردن ستاره های این تیم را دنبال می کنند تا با فشار حداکثری هواداران، او برکنار شود. آنها تصور می کنند با سیاه نمایی علیه رسول پناه، کارنامه فاجعه خودشان سفید خواهد شد اما غافل از این هستند که تمام این نقشه هاهی پنهانی در نهایت به ضرر پرسپولیس تمام خواهد شد.

 

آنها در هفته گذشته مدام بر سر این مسئله فریاد زدند که مگر امضای یک متمم قرارداد چقدر طول می کشد؟ اما نمی دانستند که مدیریت فعلی پرسپولیس مثل مدیریت در زمان آنها، با جیب خالی چک سفید امضا به دست کسی نمی دهد و برای باشگاه هزینه تراشی نمی کند که بسیاری از فشار مالی امروز پرسپولیس به واسطه سو مدیریت در زمان همان دوستان است که جیب های پرسپولیس را خالی کرده است. اگر اساتید با جیب خالی با کالدرون فسخ نمی کردند و با مصالحه پول برانکو را پرداخت می کردند و با سراغ جذب استوکس و اوساگونای بی کیفیت نمی رفتند، اکنون وضع پرسپولیس این نبود و شاید انتظار داشتند رسول پناه نیز  مثل خودشان، تنها زیر متمم قراردادها را امضا کند تا بازیکن مذکور در تیم ماندنی شود.

 

این اتفاق در حالی رقم خورد که شجاع خلیل زاده تا 99 درصد به پرسپولیس نزدیک شده بود و تنها تحریک احساسی او می توانست او را از توافق دور کند که همین اتفاق نیز رخ داد. نکته اینکه این ترفند در خصوص سرمربی سابق استقلال نیز اجرا شد و هم در مورد فرهاد مجیدی و هم در مورد استراماچونی، این اتفاقات رخ داد و منجر به عصبی و احساسی شدن آنها و در نهایت قطع همکاری با باشگاه استقلال شد.

 

انتشار قرارداد دیاباته و بشار رسن نیز به واسطه تحرکات همین دوستان بود که به واسطه ارتباط نزدیک با آن خبرگزاری معروف، به بسیاری از ساناد محرمانه دو باشگاه دسترسی دارند و در بزنگاه های خاص بنا به منافع خود، سعی در تحریک بازیکن برای جدایی می کنند؛ با این اوصاف هواداران پرسپولیس باید منتظر ضربه بعدی این گروه با جدا کردن بشار رسن از تیم باشند تا به طور کامل رسول پناه را به گوشه رینگ ببرند.

 

پی نوشت: دوستانیکه اتفاقات در فوتبال ایران را برنامه ریزی می کنند، در آخرین مرحله از توافق استراماچونی با استقلال نیز اقدام به انتشار قرارداد او کردند و با علم به حساسیت استرا نسبت به این قضیه او را برای همیشه از ایران دور کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید