کد خبر:34608
پ

شادی گل جنجالی دی بالا مقابل اودینزه : دنبال دوست می گشتم!

ستاره آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس درباره حرکت معناداری که پس از به ثمر رساندن گل نخست پیروزی بانوی پیر مقابل اودینزه به ثمر رساند، توضیح داد.   شادی گل جنجالی دی بالا مقابل اودینزه : دنبال دوست می گشتم! یکی از صحنه‌های جالب بازی شب گذشته (شنبه) تیم‌های فوتبال یوونتوس و اودینزه در ورزشگاه آلیانتس […]

ستاره آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس درباره حرکت معناداری که پس از به ثمر رساندن گل نخست پیروزی بانوی پیر مقابل اودینزه به ثمر رساند، توضیح داد.

 

شادی گل جنجالی دی بالا مقابل اودینزه : دنبال دوست می گشتم!
یکی از صحنه‌های جالب بازی شب گذشته (شنبه) تیم‌های فوتبال یوونتوس و اودینزه در ورزشگاه آلیانتس تورین که با پیروزی 2 بر صفر بانوی پیر خاتمه یافت، خیره شدن پائولو دیبالا، زننده گل نخست بازی به سکوها پس از باز کردن دروازه حریف بدون انجام شادی گل بود.

گفته می‌شود که نگاه دیبالا به مدیران یوونتوس بوده که حاضر نشده‌اند شرط او برای افزایش حقوقش جهت تمدید قراردادی که در انتهای فصل جاری به پایان می‌رسد را بپذیرند. منابعی دیگر این ژست دیبالا را عصبانیت او از دست مدیران باشگاه به خاطر انتقادات اخیرشان از این بازیکن ملی‌پوش و تعلل آنها در تمدید قرارداد است. ستاره آرژانتینی اما این موضوع را تکذیب کرد و دلیل دیگری برای ژست خود آورد.

دیبالا که قراردادش 30 ژوئن به پایان می‌رسد، پس از بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: به نظرم ما خوب بازی کردیم اما لازم است که بعد از زدن گل باثبات‌تر بازی کنیم، چون خیلی پیش می‌آید که گل می‌زنیم و بعد از آن در لاک دفاعی فرو می‌رویم چون از حملات حریف می‌ترسیم و دیگر حمله نمی‌کنیم. ما یوونتوس هستیم و خب الان در حال تلاش برای رسیدن به 4 رده بالای جدول هستیم اما به جز آن باید برای قهرمانی هم تلاش کنیم. می‌دانیم که فوتبال زیبایی را به نمایش نمی‌گذاریم اما این قدرت واقعی تیم ما نیست پس باید روی بعد روانی‌ بازی تیم‌مان کار کنیم تا انگیزه و عطش تیم را برای کسب پیروزی افزایش دهیم.

شادی گل جنجالی دی بالا مقابل اودینزه : دنبال دوست می گشتم!

دیبالا سپس درباره خیره شدنش به سکوها به جای شادی گل همیشگی‌اش اشاره داشت. او در پاسخ به این سؤال که آیا این ژستش پیام به مدیران باشگاه برای تمدید قراردادش بوده است، اظهار داشت: خیر. من یکی از دوستانم را به تماشای بازی‌مان دعوت کرده بودم و نمی‌توانستم او را روی سکوها پیدا کنم. روی سکوها کلی آدم نشسته بود و من داشتم لابلای آنها دنبال او می‌گشتم اما نمی‌توانستم پیدایش کنم.

ستاره آرژانتینی در پاسخ به سؤال بعدی خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا مبنی بر اینکه آیا باید حرف ستاره سابق پالرمو را باور کرد، گفت: نمی‌دانم. این دیگر به خودتان بستگی دارد. اخیرا کلی داستان ساخته شده و کلی اتفاق رخ داده که من ترجیح می‌دهم درباره‌‌شان صحبت نکنم.

از تیم‌های تاتنهام، بارسلونا و رقیب دیرینه یوونتوس یعنی اینتر به عنوان مقاصد احتمالی دیبالا در صورت عدم توافق با بانوی پیر یاد می‌شود. دیبالا اما از آمادگی خود برای ماندن در تورین گفت و تأکید کرد: من دلیلی نمی‌بینم که بخواهم چیزی را به کسی ثابت کنم. من در خدمت سرمربی و باشگاه هستم. قراردادم؟ باشگاه گفته که در ماه فوریه با من صحبت خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید