کد خبر:6556
پ

سکوت معنادار مدیرعامل استقلال در مقابل 5 نشانه عدم بازگشت استراماچونی

پس از افشاگری صادق درودگر در خصوص شروط استراماچونی در خصوص بازگشتش به ایران و عدم شفافیت سعادتمند در این مورد با هواداران استقلال، به نظر می رسد سعادتمند می بایست خود را برای برکناری یا استعفا آماده کند چرا که اشتباهات متعدد او در این زمینه، حوصله وزارت ورزش را هم سر آورده است. […]

پس از افشاگری صادق درودگر در خصوص شروط استراماچونی در خصوص بازگشتش به ایران و عدم شفافیت سعادتمند در این مورد با هواداران استقلال، به نظر می رسد سعادتمند می بایست خود را برای برکناری یا استعفا آماده کند چرا که اشتباهات متعدد او در این زمینه، حوصله وزارت ورزش را هم سر آورده است.

 

سناریوی سعادتمند برای تضعیف استقلال عمدی است یا سهوی؟

 

سکوت معنادار مدیرعامل استقلال در مقابل 5 نشانه عدم بازگشت استراماچونی

سکوت معنادار مدیرعامل استقلال در مقابل 5 نشانه عدم بازگشت استراماچونی

عصبانیت وزیر ورزش از سعادتمند

از گوشه و کنار خبر می رسد عدم رعایت سلسله مراتب و نامه به رئیس قوه قضائیه موجب خشم وزارت نشینان شده و به زودی شاهد تغییرات گسترده در ترکیب مدیریت استقلال خواهیم بود که خروج عبدیان و سعادتمند قطعی به نظر می رسد چرا که اولی به جای نامه به وزارت ورزش، به قوه قضائیه نامه نوشت و دومی بدون هماهنگی با وزارت ورزش باب صحبت برای بازگرداندن استراماچونی را باز کرد.

 

 

افشاگری صادق درودگر

همانطور که در اخبار صبح امروز شنیدید، صادق درودگر با قاطعیت از عدم بازگشت استراماچونی و فریبکاری مدیران استقلال گفت و حتی به متن نامه استرا به استقلال و شروط عجیبش اشاره کرد که مدیران استقلال از رسانه ای کردن آن واهمه دارند.

 

پاسخ منفی سازمان لیگ به درخواست سعادتمند

باشگاه استقلال در راستای بازگرداندن آندره استراماچونی سرمربی پیشین و ایتالیایی این باشگاه درخواست کتبی خود را به سازمان لیگ ارسال کرد که سازمان لیگ به صورت رسمی پاسخ منفی خود را به این باشگاه ارائه داد.

آبی پوشان در تاریخ ۱۶ شهریور به صورت کتبی درخواست رسمی شان را به منظور اخذ مجوز بازگشت آندره استراماچونی به سازمان لیگ ارسال کردند که سازمان لیگ با این توضیح که چون استراماچونی تا پایان فصل با استقلال نبوده و بعد از ترک تهران قراردادش را به صورت یک طرفه فسخ و این باشگاه فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی انتخاب و معرفی کرده، بنابراین عقد قرارداد آن باشگاه با استراماچونی بر خلاف مصوبه سازمان لیگ بوده و ممنوع می باشد.

 

دی مارتزیو

دی مارتزیو نیز شب گذشته ضمن تکذیب هرگونه توافق استراماچونی با مقامات استقلال نوشت که هر گونه اخباری در این زمینه گمانه زنی رسانه ای است و هیچ توافقی بین استرا و مقامات استقلال صورت نگرفته است.

 

فدریکو پاستورلو

پست اینستاگرامی پاستورلو، مدیر برنامه‌های استراماچونی هم بسیاری از نقشه های سعادتمند را نقش بر آب کرد.

در حال حاضر ، هیچ اقدامی مشخص برای بازگشت استراماچونی توسط باشگاه استقلال صورت نگرفته است(همان منع قانونی)
تابحال هیچ کار قابل توجهی برای بازگشت استراماچونی از سوی باشگاه صورت نگرفته است. و هنوز هم دعوای بین استرا و باشگاه نزد فیفا باز است و این در حالی است که استقلال روزهای سختی را در جام باشگاه های آسیا در پیش دارد و اوضاع به هیچ وجه به نفع تیم و طرفداران بی نظیر آن نمی باشد!

 

گفتنیست استراماچونی در موضعی عجیب مدعی شده شخص وزیر ورزش می بایست بابت رفع قانون منع حضور خارجی ها در ایران تضمین بدهد که هرگز تحقق این شرط ممکن نیست و موجب خنده وزارت نشینان شده است و تلاش سعادتمند برای بازگرداندن استراماچونی، نقض صریح قانونی است که برای همه تیمها لازم الاجرا شده است و به نظر می رسد او با تصمیمات اشتباهی که گرفت نه تنها یک جام (حذفی) و یک سرمربی (مجیدی) را از استقلال گرفت بلکه فرصت طلایی برای مذاکره با مربیان مدنظر برای فصل بعد را نیز از دست داد تا در نهایت استقلال مجبور به تن دادن به شرایط فورس ماژور بر ای ورود به مسابقات شود چرا که هیچ مربی با کیفیت داخلی در شرایط فعلی بی تیم نیست که سکان هدایت آبی پوشان را به دست بگیرد و در بهترین حالت، استعفا یا برکناری سعادتمند احتمال بازگشت فرهاد مجیدی را افزایش خواهد داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید