کد خبر:44764
پ

سونامی هواداران استقلال علیه اپراتور بدنام | سیم کارت های همراه اول سوزانده شدند!

با توجه به بدعهدهی همراه اول در پرداخت به باشگاه استقلال در ماه های اخیر که به زعم برخی این اتفاق عمدی و در راستای تضعیف روحیه این تیم در مقابل تقویت روحیه رقیب بوده، بسیاری از هواداران استقلال با به راه انداختن پویشی بزرگ در حال سوزاندن سیم کارت خود و ترابرد به اپراتور […]

با توجه به بدعهدهی همراه اول در پرداخت به باشگاه استقلال در ماه های اخیر که به زعم برخی این اتفاق عمدی و در راستای تضعیف روحیه این تیم در مقابل تقویت روحیه رقیب بوده، بسیاری از هواداران استقلال با به راه انداختن پویشی بزرگ در حال سوزاندن سیم کارت خود و ترابرد به اپراتور دیگر هستند.

البته در مجموع همراه اول و ایرانسل تفاوت ماهیتی زیادی به هم ندارند چرا که ریشه همراه اول به سپاه پاسداران باز میگردد و مالک اصلی ایرانسل نیز وزارت دفاع محسوب می شود.

با توجه به حلقه فساد در راس هرم به نظر نمی رسد این اقدام هواداران استقلال تاثیری در صورت مسئله داشته باشد چرا که در کشور ایران عملاً هیچ شرکت مخابراتی به معنای واقعی کلمه خصوصی وجود ندارد و به طور کلی خصوصی سازی در ایران شبیه به شوخی و جوک است چرا که شرکت های تابعه برخی نهادهای دولتی و نظامی سهام شرکت خصوصی مذکور را خریداری کرده و در نهایت هر چه در راس حاکمیت در خصوص مسئله ای تصمیم گیری شود، این شرکت ها ملزم به اجرا هستند.

اگر هواداران استقلال معتقد به حکومتی بودن تیم پرسپولیس و حمایت شاخه های ارشد نظام از این تیم دارند، ترابرد از همراه اول به ایرانسل فایده چندانی نخواهد داشت حتی عدم استفاده از گوشی موبایل و استفاده از تلفن ثابت هم فایده ای نخواهد داشت چرا که مخابرات، سهامدار عمده همراه اول است و سپاه پاسداران سهامداران عمده مخابرات می باشد!!!

با توجه به شرایط موجود هیچ راه گریزی در حلقه حاکمیتی که آقایان درست کرده اند وجود ندارد و حتی مدیرانی که توسط حاکمیت در راس کار باشگاه استقلال گمارده شده اند نیز جرات اقدام خودسرانه مبنی بر عدم درج لوگوی اسپانسری همراه اول در دربی را ندارند چرا که در این صورت برکنار می شوند و در هیچ پست دیگری برای خدمت به حکومت به کار گرفته نخواهند شد. اتفاقی که برای سردار آجورلو رخ داد و او در یک اقدام غافلگیرکننده که حاکمان در مافیای فوتبال ایران را مات کرد با چند اقدام خودسرانه، به ظلمی که در چند سال اخیر به هواداران استقلال روا داشته شد پایان داد و این جسارت او به قیمت برکناری اش تمام شد. در حالی که در تیم رقیب انواع و اقسام تخلفات مالی و غیر مالی و جعل و سندسازی بیداد می کند، اما مسئولین به خاطر سرپیچی آجورلو از فرامین صادر شده و نرسیدن به اهداف از پیش تعیین شده خودشان، برکنارش کردند. این اتفاق در خصوص نفراتی همچون پندار توفیقی، علی خطیر، فرشید سمیعی و …. نیز تکرار شده بود.

این مدیران به قدری خیانت کار بوده و هستند که تا این لحظه با وعده های خیالی خود، کادر فنی و بازیکنان تیم استقلال را تا لب دربی تشنبه دریافت معوقات نگه داشتند و مثل دربی برگشت که با بدقولی باعث افت روحی بازیکنان شدند، اینبار نیز قصد دارند آخرین ضربه را محکمتر بزنند.

مگر غیر از این است که امضای نماینده استقلال پای مصوبات جدید نقل و انتقالات لیگ برتر وجود دارد؟ اگر اسم این امضا خیانت نیست پس چه است؟ چرا حجت کریمی از علت حضورش در جلسه موافقت با برگزاری بازی پرسپولیس و پیکان و موافقت با این اتفاق صحبت نمی کند؟ مستندات او برای مخالفت با این اتفاق چه هستند و چرا منتشر نشدند؟

شرکت دیجیتال بیتس تو سال دوم قراردادش با اینتر و رم به تعهداتش عمل نکرد تا اینتر مقابل میلان بدون نام اسپانسر وارد زمین بشه و رم هم با نمایش SPQR (اشاره به روم باستان) تو فینال لیگ اروپا وارد زمین می‌شه… استقلال به هیچ وجه نباید در دربی همراه اول بپوشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید