کد خبر:37462
پ

سونامی تغییرات در پرسپولیس | فصل برگ ریزان دستیاران گل محمدی

به نظر می رسد یحیی گل محمدی در فصل جدید با چالش جدیدی رو به رو خواهد شد چرا که با جدایی احتمالی حمید مطهری و پیوستنش به نساجی احتمالاً او باید از نو کادر فنی پرسپولیس و دستیارانش را انتخاب کند.   سونامی تغییرات در پرسپولیس | فصل برگ ریزان دستیاران گل محمدی پس […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

به نظر می رسد یحیی گل محمدی در فصل جدید با چالش جدیدی رو به رو خواهد شد چرا که با جدایی احتمالی حمید مطهری و پیوستنش به نساجی احتمالاً او باید از نو کادر فنی پرسپولیس و دستیارانش را انتخاب کند.

 

سونامی تغییرات در پرسپولیس | فصل برگ ریزان دستیاران گل محمدی

پس از اینکه زمزمه حضور حمید مطهری در نساجی شنیده شد، امروز در خبر ها داشتیم داود فنایی مربی دروازه بانهای این تیم و مظاهر رحیم پور بدنساز پرسپولیس هم از کادر فنی جدا شدند تا سومین جداشده از کادر فنی پرسپولیس لقب بگیرد.

بسیاری از هواداران پرسپولیس معتقد بودند گل محمدی می بایست تغییرات اساسی در دستیاران خود به خصوص کادر بدنسازی و مربی دروازه بان ها ایجاد کند چرا که در فصل اخیر، بیشتری ضربه را از بدنسازی ضعیف و اشتباهات دروازه بان های پرسپولیس متحمل شدند و حالا با این تغییرات به نظر می رسد افراد جدیدی به زودی به پرسپولیس اضافه خواهند شد.

شایعاتی مبنی بر همکاری دوباره مجتبی حسینی با گل محمدی در پرسپولیس شنیده می شد و باید دید آیا مجتبی حسینی که سرمربی پیکان است حاضر می شود دوباره به عنوان دستیار گل محمدی در پرسپولیس فعالیت کند یا خیر؟

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید