کد خبر:21561
پ

سوشا مکانی: بی احترامی باشگاه پرسپولیس به من با ۸۰۰ میلیارد هم قابل جبران نیست

سوشا مکانی چهره اول این روزهای رسانه های ورزشی که مشکلاتی را برای پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس به وجود آورده در جدیدترین صحبتهای خود مدعی شد علت پیگیری طلبش از پرسپولیس، بی احترامی بوده که مدیران وقت و فعلی این باشگاه به او کرده اند.   سوشا مکانی: بی احترامی باشگاه پرسپولیس به من […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

سوشا مکانی چهره اول این روزهای رسانه های ورزشی که مشکلاتی را برای پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس به وجود آورده در جدیدترین صحبتهای خود مدعی شد علت پیگیری طلبش از پرسپولیس، بی احترامی بوده که مدیران وقت و فعلی این باشگاه به او کرده اند.

 

سوشا مکانی: بی احترامی باشگاه پرسپولیس به من با ۸۰۰ میلیارد هم قابل جبران نیست

سوشا مکانی: بی احترامی باشگاه پرسپولیس به من با 800 میلیارد هم قابل جبران نیست

از صنعت‌ نفت هم طلب داشتم ولی آن را نبخشیدم چون احترامی از آنها ندیدم. من برای حضور در این تیم مبلغ ۵۰۰‌ هزار کرون از جیب خودم هزینه کردم که اگر آن را نگه می‌داشتم به پول الان یک و نیم میلیارد تومان می‌شد.

🔺خیلی‌ها فکر می‌کنند من در این مقطع زمانی خواسته‌ام که پنجره پرسپولیس بسته شود ولی اصلا اینطور نیست. این شکایت مربوط به چند سال پیش است که درنهایت ۶‌ماه پیش کمیته استیناف حکم را به سود من صادر کرد.

🔺مسئله من پول نیست و در این میان شخصیت من خدشه‌دار شد و این موضوع با پول هم جبران نمی‌شود. بی‌احترامی مدیران پرسپولیس به من با ۸۰۰‌ میلیارد تومان هم جبران نمی‌شود.

🔺واقعا چه فرقی بین من و بودیمیر است که مهم‌ترین کارش در پرسپولیس حضور در خوشحالی‌ها بعد از گل بود و درنهایت هم ۱۰‌میلیارد تومان پول گرفت.

🔺قسم می‌خورم که اگر در همان زمان که از پرسپولیس جدا شدم، با من با احترام رفتار می‌کردند، طلبم را به پرسپولیس می‌بخشیدم. برای من مهم‌تر از مسائل مالی، احترامی است که باید می‌دیدم ولی ندیدم.

 

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
  • تاج 25 اسفند 1399 / 7:30 بعد از ظهر

    لنگیا بی اصالت تحویل بگیرم!؟

  • وحید قره محمدلو 18 اسفند 1399 / 9:32 بعد از ظهر

    به شلوارت احترام میزاشتن با فیلم پارتیات خجالت بکش آقای حاشیه

  • ناشناس 18 اسفند 1399 / 8:52 بعد از ظهر

    بروگم شو مکانی بی شعور عددی نیستی واسه پرسپولیس بزرگ خط ونشان بکشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید