کد خبر:21004
پ

سوابق و رزومه علی خطیر کاندید دبیر کلی فدراسیون فوتبال

درست پس از انتخاب عزیزی خادم به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال، اولین نامی که در رسانه ها زیاد تکرار شد، علی خطیر بود که گزینه پیشنهادی عزیزی خادم برای سمت دبیر کلی فدراسیون وتبال است. در ادامه به سوابق و رزومه علی خطیر در حوزه فوتبال پرداخته ایم.   سوابق و رزومه علی خطیر […]

درست پس از انتخاب عزیزی خادم به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال، اولین نامی که در رسانه ها زیاد تکرار شد، علی خطیر بود که گزینه پیشنهادی عزیزی خادم برای سمت دبیر کلی فدراسیون وتبال است. در ادامه به سوابق و رزومه علی خطیر در حوزه فوتبال پرداخته ایم.

 

سوابق و رزومه علی خطیر کاندید دبیر کلی فدراسیون فوتبال

سوابق و رزومه علی خطیر کاندید دبیر کلی فدراسیون فوتبال

علی خطیر در زمره معدود مدیران فوتبالی کشور به شمار می رود که هم وجهه بین المللی دارد و هم تحصیلات مرتبط با فوتبال را از معتبرترین مراجع اخذ کرده است.

-کارشناس ارشد مدیریت فوتبال و حقوق ورزشی از فیفا

-دکترای اقتصاد انرژی از دانشگاه پلی تکنیک لوزان

-دکترای مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف

-معاون سابق اجرایی دبیرکل فدراسیون

-معاون سابق باشگاه استقلال

-عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال

-مشاور ورزشی شرکت GFSport

-کارآموز سابق مرکز آموزش فیفا

-دارای مدرک مربیگری A از فدراسیون فوتبال انگلیس درجه ۲ یوفا و مربی سابق جوانان باشگاه اف سی لوتری سوئیس

 

قطعا به دور از رنگ ها، خطیر اصلح ترین گزینه برای پست دبیر کلی فدراسیون است. چرا که در مقایسه عملکردش با ابراهیم شکوری که اخیراً دبیر کل فدراسیون فوتبال بوده به سادگی می توان به این نتیجه رسید که روابط بین الملل قوی خطیر باعث حل بسیاری از مشکلات فوتبال ایران از جمله آزاد شدن منابع مالی بلوکه شدن استقلال و فدراسیون فوتبال و بسیاری از باشگاه های دیگر شد.  با توجه به سابقه مبارزه با فساد و دلالی او درباشگاه استقلال،میتوان امید داشت، که اوحلقه گمشده فدراسیون ایران برای پاک شدن از فساد است.

کلیدواژه : علی خطیر

دیدگاه کاربران 6 دیدگاه
  • ناشناس 1 مارس 2021 / 11:58 ق.ظ

    فوتبال جاسوس نمیخواد مرد فوتبال میخواهد ما باید از فکری حمایت کنیم نه استراماچونی اون یک خارجی بود برای پول قهر کرد رفت تمام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید