کد خبر:11316
پ

سمیعی در نقش مامور ۰۰۷ در پرسپولیس:دنبال مبارزه با باند فساد هستم!

انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس برای بسیاری از علاقه مندان به پرسپولیس غیرمنتظره بود چرا که هیچ شناختی نسبت به او نداشتند اما نکته جالب در خصوص او صحبتهایش پس از اعلام رسمی مدیرعاملی اش در پرسپولیس بود که عمدتاً در فضایی غیرفوتبالی بود و به نظر می رسد این انتخاب بیشتر برای […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

انتخاب جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس برای بسیاری از علاقه مندان به پرسپولیس غیرمنتظره بود چرا که هیچ شناختی نسبت به او نداشتند اما نکته جالب در خصوص او صحبتهایش پس از اعلام رسمی مدیرعاملی اش در پرسپولیس بود که عمدتاً در فضایی غیرفوتبالی بود و به نظر می رسد این انتخاب بیشتر برای پاک کردن جریان فساد مالی نزدیک به باشگاه پرسپولیس بوده است. در ادامه اهداف سمیعی را می خوانید.

 

سمیعی در نقش مامور ۰۰۷ در پرسپولیس:دنبال مبارزه با باند فساد هستم!

سمیعی در نقش مامور 007 در پرسپولیس:دنبال مبارزه با باند فساد هستم!

مسوولیت سختی به دوش ما گذاشته شده و با امید به خدا و حمایت پیشکسوتان و هواداران عزیز انشاالله بتوانیم مسیر موفقیت های پرسپولیس را ادامه دهیم.

وی افزود: من برای تحقق پنج هدف به پرسپولیس آمده ام، هدف اول ایجاد شرایط لازم برای کسب قهرمانی آسیا است که در این مسیر همه اقدامات لازم در حوزه مدیریتی و پشتیبانی انجام می شود.

مدیرعامل جدید پرسپولیس ادامه داد : هدف دوم و مهمی که دارم ورود باشگاه پرسپولیس به بازار سرمایه و فرآیند خصوصی سازی است که با قدرت روندی که شروع شده را ادامه می دهم تا این اتفاق تاریخی به سرعت انجام شود.

سمیعی مبارزه با باندهای فساد را هدف سوم خود عنوان کرد و افزود: متاسفانه یکی از اتفاقات تلخ اطراف باشگاه که آرامش تیم و باشگاه را بهم زده، حضور باندهای فساد است که با همه توان با این پدیده شوم مبارزه خواهم کرد.

وی تغییر ساختار باشگاه را هدف چهارم خود عنوان کرد و گفت: به سرعت کمیته فنی با نظر و همفکر پیشکسوتان، کمیته انضباطی با نظر حقوقدانان ورزشی و کمیته اقتصادی با کمک فعالان اقتصاد ورزشی و به منظور تامین منابع مالی تشکیل می شود و البته کانون هواداران نیز با رویکرد تعاملی تقویت خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس  هدف پنجم را به کارگیری همه ظرفیت های موجود در باشگاه عنوان کرد و گفت: متاسفانه ظرفیت ها موجود در جمع پیشکسوتان و هواداران برای مباحثی همچون توسعه و تقویت فوتبال پایه همچنین ظرفیت های موجود در بین هواداران برای اقدامات فرهنگی و اقتصادی مغفول مانده، به همین منظور، برنامه ویژه ای برای استفاده از این ظرفیت ها داریم.

وی خاطرنشان کرد: لازم می دانم از زحمات همه مدیران پیشین باشگاه به ویژه آقای رسول پناه تشکر کنم و از همه پیشکسوتان و هواداران و اهالی رسانه می خواهم در مسیر سختی که در پیش است، کمک کنند.

 

پی نوشت: البته که تخصص او با توجه به سوابقش حراست و صیانت از پاکی مجموعه های ذی ربطش بوده اما به نظر می رسد او می بایست مبارزه با فساد را به ذستگاه های مسئول بسپارد و خود به دنبال تامین منابع مالی برای باشگاه باشد چرا که پرسپولیس در سالهای اخیر معمولاً با بحران مالی دست و پنجه نرم کرده و بیشتر توان مدیرعامل می بایست معطوف این مسئله باشد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • تاج 10 آبان 1399 / 6:40 قبل از ظهر

    مگر جناب آقای متخصص فساد سمیعی این باشگوه پر از فساد را پاکسازی کند!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید