کد خبر:29574
پ

سلطانی فر برای تحویل وزارتخانه آمد یا قهرمانی پرسپولیس؟

در ساعات گذشته بازگشت مسعود سلطانی فر از توکیو و المپیک ۲۰۲۰ در کنار بازگشت غریبانه ناهید کیانی تکواندوکار کشورمان در المپیک خبرساز شده است.   سلطانی فر برای تحویل وزارتخانه آمد یا قهرمانی پرسپولیس؟ سلطانی فر و صالحی امیری که با اهل و عیال خود به ژاپن سفر کرده بودند، به یکباره عازم تهران […]

در ساعات گذشته بازگشت مسعود سلطانی فر از توکیو و المپیک ۲۰۲۰ در کنار بازگشت غریبانه ناهید کیانی تکواندوکار کشورمان در المپیک خبرساز شده است.

 

سلطانی فر برای تحویل وزارتخانه آمد یا قهرمانی پرسپولیس؟

سلطانی فر و صالحی امیری که با اهل و عیال خود به ژاپن سفر کرده بودند، به یکباره عازم تهران شدند. سلطانی فر که در شویی نمایشی کسب مدال طلای جواد فروغی را تبریک گفته بود و مدعی بود پیش بینی می کرده فروغی طلا بگیرد، اما د سالن دیگی حضور داشت تا مشخص شود این ادعای وی نیز از واقعیت دور بوده است چرا که اگر او پیش بینی مدال طلای فروغی را می کرد در سالنی حضور داشت که وی مسابقه فینالش  را برگزار می کند.

اما نکته عجیب در خصوص سلطانی فر اینکه در حالی که هنو بازیهای سایر ملی پوشان کشورمان د رالمپیک ادامه داشت، او به یکباره به تهران بازگشت. برخی معتقدند او برای اهدای کاپ قهرمانی تیم محبوبش یعنی پرسپولیس به تهران بازگشته و حضور او د مراسم اهدای کاپ قهرمانی پرسپولیس را شائبه دار خوانده اند چرا که علی القاعده هنوز مشخص نیست چه تیمی قهرمان نهایی لیگ بیستم می شود و در صورت حضور او در محل برگزاری بازی پرسپولیس و پیکان، اینطور به نظر می آید که قهرمان از پیش مشخص شده که وزیر ورزش در آن محل حضور پیدا کرده تا کاپ قهرمانی را اهدا کند.

نکته غم انگیز ماجرا اینجاست که بر طبق ادعای رادیو جوان، سلطانی فر دوباره قصد بازگشت به توکیو را دارد که در صورت رخ دادن این اتفاق شائبه حمایت او از تیم پرسپولیس بیش از پیش تقویت می شود چرا که او تنها برای اهدای کاپ قهرمانی تیم محبوبش به تهران بازگشته است!

اما برخی گمانه زنی ها نیز بازگشت وی را به تحویل دادن وزارتخانه مربوط دانسته اند چرا که از ده روز دیگر دولت جدید رسماً روی کار خواهد آمد و وزرای دولت روحانی به نوبت وزارتخانه خود را به دولت جدید تحویل می دهند و احتمالاً سلطانی فر نیز موظف به تحویل وزارتخانه خود شده و بازگشت او از توکیو بدون بلیط برگشت خواهد بود.

سلطانی فر که با کارنامه ای تاریک ورزش ایران را به انحطاط کشانده و با پرونده ویلموتس جنجال بزرگی به راه انداخت هرگز مورد بازخواست قرار نگرفت و به نظر می رسد ضعیف ترین نتیجه ایران در المپیک در دوران او رقم بخورد تا کارنامه سیاه وی سیاه تر از قبل شود.

کلیدواژه : وزیر ورزش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید